pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Партизаны не сдаются!

Постоянно терроризирующие подчиненных начальники оказывают медвежью услугу своей компании.

• докладніше

Найбільш важка робота у світі: доведено дослідницьким шляхом

 Вчені з Китаю вдалися до глобального опитування та дослідили думки 140 000 працівників із різних країн світу. Виявилося, що самою найважчою роботою, більшість вважає...

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ріелтор: продавець, юрист, психолог


РІЕЛТОР: ПРОДАВЕЦЬ, ЮРИСТ, ПСИХОЛОГ
про сучасні вимоги до фахівців


Народитися — цього замало,необхідно ще й відбутися.
Ілля Шевельов, сучасний російський автор

Ріелтор: продавець, юрист, психолог
Наталія СУПРУН, провідний спеціаліст ТОВ компанії «Атланта»

До переліку послуг, що надають ріелтори, входить пошук придатної для купівлі, продажу, оренди чи обміну квартири. Для пошуку використовується не тільки власна база даних; між великими агентствами нерухомості укладаються офіційні договори щодо обміну інформацією про наявність останніх зведень про квартири, що виставляються на ринок нерухомості. До речі, приватній особі така інформація недоступна.

Про специфіку роботи ріелторів на українському ринку нерухомості розповідає Наталія СУПРУН, провідний спеціаліст ТОВ компанії «Атланта».
— За фахом я менеджер зовнішньоекономічної діяльності, після захисту дипломної роботи розпочала пошук роботи. В «Атланту» звернулася за оголошенням про набір ріелторів, пройшла співбесіду і почала працювати. На початковому етапі всі кандидати проходять стажування під час якого набувають досвіду і певних навичок, з’ясовують нюанси роботи і можуть розпочинати працювати й самостійно. Існує і альтернативний варіант — професійне навчання на курсах ріелторів при компанії «Атланта».

Одразу зазначу, що період стажування проходять не всі: ненормований робочий день, психологічне і фізичне напруження від спілкування з клієнтами долають одиниці пошукачів. Особисто мені дуже допомагає вища освіта, базові знання з менеджменту та психології спілкування з людьми. Жіноча інтуїція і тактовність також додають шансів на успіх у ріелторській справі. До професійних обов’язків ріелтора входить: збір інформації, формування та аналіз бази даних клієнтів, огляд приміщень, проведення попередніх співбесід, укладання договорів та попередня рекламна компанія. Організація рекламних заходів обходиться ріелтору не менше ніж 100 у.о. Деякі фірми включають вартість реклами до своїх витрат, інші, за домовленістю, відшкодовують їх на рахунок продавця. Великі фірми на перевірку юридичної «чистоти» об’єкта витрачають від 30 до 70% комісійних. Трапляються складності з об’єктами, приватизація яких здійснювалася без врахування інтересів неповнолітніх. Тонкощі продажів і покупки квартир з «групи ризику» також відомі тільки професіоналам. Коли клієнт виступає і покупцем, і продавцем, до обов’язків ріелтора входить побудова ланцюжка обміну: часом підписання угоди відбувається у кілька етапів. При покупці апартаментів важливу роль відіграє наявність гарантій безпеки.

Основна гарантія, що необхідна будь-якому покупцю житлоплощі в новобудові, — підтвердження прав на реалізацію власності. Друга гарантія — реальні терміни будівництва й одержання квартири у власність. Клієнт хоче бути впевнений, що справить новосілля в певний термін. Третя гарантія пов’язана з оформленням документів. Необхідно проконтролювати, щоб продавець надав повний пакет документів, необхідних для оформлення квартири у власність. Таким чином, для успішної діяльності з нерухомістю необхідні й юридичні знання, а при постійному процесі законотворення в Україні, всі зміни і доповнення потребують досконалого і своєчасного вивчення. Насправді, спеціаліст будь-якої сфери діяльності має бути людиною не лише освіченою, а й цілеспрямованою. Досягти мети, визнання у своїй професії — цього бажають всі, а от працювати і постійно навчатися вдається не всім. Тому ріелтори — це люди професійно зростаючі, з природною схильністю до вдосконалення своїх можливостей, одним словом, профі.
 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Катерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту