pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Які сфери були "активними" у першому кварталі

 Фахівці з кадрового порталу «мисливців за головами» проаналізували перший квартал поточного року та зробили висновки щодо активності різних сфер діяльності на ринку праці країни

 

• докладніше

Лікарняні і сп’яніння – в яких випадках не варто розраховувати на лікарняні?

 Всі ми люди, всі ми можемо дозволити собі трохи більше на робочому місці. Тим паче, якщо свято підходяще та інші колеги теж не проти перехилити на обідній перерві чарчину-другу. І все б нічого, але іноді така поведінка може перерости в щось більше. Наприклад, можна травмуватися на робочому місці. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мрії красуні


МРІЇ КРАСУНІ
ТА РЕАЛЬНІСТЬ


Комусь даровано красу від народження, інші створюють її штучними засобами, але привабливо виглядати бажають всі без винятку. І хоча чоловіки відверто натякають, що проблеми зовнішності — суто жіночі, вони не менш за чарівну стать переймаються своїм іміджем, стилем та враженням, що справляють на оточуючих.

Мрії красуні та реальність

Тож виглядати на всі сто щодня — ідеальна мрія кожного. А от бути красивою людиною професійно — обов’язок представників модельного бізнесу. До речі, краса і розум — поєднання не з байок та народної творчості, а тенденція розвитку сучасного модельного бізнесу в Україні.

Про специфіку працевлаштування у цій галузі розповідає Тетяна СЕМЕНЮК.

—Я виграла відбірковий тур, який проводила модельна агенція при державному Центрі розвитку моди Києва. На той час, тільки-но закінчивши загальноосвітню школу, я навчалася на професійних курсах секретарів. Після вдалого дебюту вирішила піти навчатися у модельну агенцію. Зазначу, що навчальні дисципліни, які викладаються майбутнім моделям, можуть бути корисними будь-якій юній дівчині: дефіле (правильна хода), клас макіяжу, дієтологія, зачіски, імідж, стилістика, етикет, підбір одягу, клас акторської майстерності. Як правило, професійні агенції мають мінімальний штат постійних співробітників, а викладачів запрошують.

Переважна більшість із них — відомі практики своєї галузі, що постійно запроваджують нові тенденції та технології. Це надзвичайно важливе питання для моделі — отримати надсучасні знання і навички, адже мода — мінлива і динамічна галузь. По закінченню всі моделі складають іспит і отримують офіційний документ. Оскільки одночасно я і романтик, і реаліст я склала іспити на факультет менеджменту Університету культури та мистецтв.

Мрії красуні та реальність
Професія моделі включає багато ризиків: віковий ценз, післяпологова профнепридатність, вимоги гарантованої нетравмованості шкіри всього тіла та багато іншого. Тобто, часи, коли дівчата тисячами уявляли собі життя моделі суцільним святом минули. Сьогодні більшість моделей з України можуть зробити собі кар’єру за кордоном, але велика кількість віддає перевагу паралельному розвитку у двох напрямках. Частіше — робота моделлю та творчі види бізнесу: дизайн одягу, салони краси, реклама. Таким чином, сучасна модель — не просто вродлива дівчина з гарними манерами у вишуканому одязі. Це людина об’єктивна до себе, цілеспрямована і надзвичайно працездатна.

Гроші, які я вклала в навчання, я повернула гонорарами за покази. Всі заробітки від фотосесій та рекламних показів витрачаються на догляд за зовнішністю: косметолог, перукар, масажист. Але вважаю, що достатньо бути професіоналом, щастя стати зірками ж подіумів випадає лише одиницям. Тому я впевнено працювала й в іншому напрямку: секретарем у благодійному фонді, міністерстві, зараз — начальник відділу кадрів на автотранспортому підприємстві.

До нас на співбесіду приходять претенденти на різні вакансії. І те, що, наприклад, вчора на посаду вантажника претендували люди з вищою освітою, охайні та зі смаком вдягнені, свідчить про те, що більшість із них зробили неправильний вибір і сьогодні змушені шукати роботу з більш-менш високою зарплатою. Так і моделі. Без аналізу ситуації на ринку модельного бізнесу рано чи пізно настане крах: і мрій, і статку, і самооцінки. Ця галузь вимагає надто багато. Тому я б радила всім українським красуням бути вродливими і розумними.

Якщо ви закінчили курси моделей, отже, навчились і презентувати себе та свої якості, тому при будь-якому працевлаштуванні будете у виграші. Я тішу себе роботою моделлю, граю на піаніно, вивчаю іноземні мови, подорожую світом і роблю кар’єру менеджера. Можливо не такою була моя мрія, проте реальність можна створювати власними силами, аби бути десь поруч із мрією.
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту