pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Справжні погані керівники

 Бути керівником не просто. А, бути гарним керівником – це, майже, талант.

• докладніше

Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію: що відповів Президент?

  Петиція під назвою «Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію» була створена на сайті Електронних петицій ще 12 серпня. Її підтримали навіть більше голосів, ніж необхідно – майже 26,7 тис. українців з 25 тис. необхідних голосів. Що відповів Президент?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Мрії красуні


МРІЇ КРАСУНІ
ТА РЕАЛЬНІСТЬ


Комусь даровано красу від народження, інші створюють її штучними засобами, але привабливо виглядати бажають всі без винятку. І хоча чоловіки відверто натякають, що проблеми зовнішності — суто жіночі, вони не менш за чарівну стать переймаються своїм іміджем, стилем та враженням, що справляють на оточуючих.

Мрії красуні та реальність

Тож виглядати на всі сто щодня — ідеальна мрія кожного. А от бути красивою людиною професійно — обов’язок представників модельного бізнесу. До речі, краса і розум — поєднання не з байок та народної творчості, а тенденція розвитку сучасного модельного бізнесу в Україні.

Про специфіку працевлаштування у цій галузі розповідає Тетяна СЕМЕНЮК.

—Я виграла відбірковий тур, який проводила модельна агенція при державному Центрі розвитку моди Києва. На той час, тільки-но закінчивши загальноосвітню школу, я навчалася на професійних курсах секретарів. Після вдалого дебюту вирішила піти навчатися у модельну агенцію. Зазначу, що навчальні дисципліни, які викладаються майбутнім моделям, можуть бути корисними будь-якій юній дівчині: дефіле (правильна хода), клас макіяжу, дієтологія, зачіски, імідж, стилістика, етикет, підбір одягу, клас акторської майстерності. Як правило, професійні агенції мають мінімальний штат постійних співробітників, а викладачів запрошують.

Переважна більшість із них — відомі практики своєї галузі, що постійно запроваджують нові тенденції та технології. Це надзвичайно важливе питання для моделі — отримати надсучасні знання і навички, адже мода — мінлива і динамічна галузь. По закінченню всі моделі складають іспит і отримують офіційний документ. Оскільки одночасно я і романтик, і реаліст я склала іспити на факультет менеджменту Університету культури та мистецтв.

Мрії красуні та реальність
Професія моделі включає багато ризиків: віковий ценз, післяпологова профнепридатність, вимоги гарантованої нетравмованості шкіри всього тіла та багато іншого. Тобто, часи, коли дівчата тисячами уявляли собі життя моделі суцільним святом минули. Сьогодні більшість моделей з України можуть зробити собі кар’єру за кордоном, але велика кількість віддає перевагу паралельному розвитку у двох напрямках. Частіше — робота моделлю та творчі види бізнесу: дизайн одягу, салони краси, реклама. Таким чином, сучасна модель — не просто вродлива дівчина з гарними манерами у вишуканому одязі. Це людина об’єктивна до себе, цілеспрямована і надзвичайно працездатна.

Гроші, які я вклала в навчання, я повернула гонорарами за покази. Всі заробітки від фотосесій та рекламних показів витрачаються на догляд за зовнішністю: косметолог, перукар, масажист. Але вважаю, що достатньо бути професіоналом, щастя стати зірками ж подіумів випадає лише одиницям. Тому я впевнено працювала й в іншому напрямку: секретарем у благодійному фонді, міністерстві, зараз — начальник відділу кадрів на автотранспортому підприємстві.

До нас на співбесіду приходять претенденти на різні вакансії. І те, що, наприклад, вчора на посаду вантажника претендували люди з вищою освітою, охайні та зі смаком вдягнені, свідчить про те, що більшість із них зробили неправильний вибір і сьогодні змушені шукати роботу з більш-менш високою зарплатою. Так і моделі. Без аналізу ситуації на ринку модельного бізнесу рано чи пізно настане крах: і мрій, і статку, і самооцінки. Ця галузь вимагає надто багато. Тому я б радила всім українським красуням бути вродливими і розумними.

Якщо ви закінчили курси моделей, отже, навчились і презентувати себе та свої якості, тому при будь-якому працевлаштуванні будете у виграші. Я тішу себе роботою моделлю, граю на піаніно, вивчаю іноземні мови, подорожую світом і роблю кар’єру менеджера. Можливо не такою була моя мрія, проте реальність можна створювати власними силами, аби бути десь поруч із мрією.
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту