pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Збережені місця та зарплати: як рятують ринок праці України

 Загалом, з початку року було працевлаштоване понад 360 000 безробітних українців

• докладніше

Для цьогорічних абітурієнтів стартують вебінари з підготовки до тестування

  Від сьогодні, тобто з 12-го травня 2022-го року, ЮНІСЕФ разом із Громадською спілкою «Освіторія» запускають щоденні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту. Вебінари – безкоштовні, вступники можуть переглядати їх на платформі iLearn.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Аби діти були доглянуті


Аби діти були доглянуті


Щоб проаналізувати попит на вакансії в розділі «Домашній сервіс» слід врахувати кілька чинників. Передусім, з’ясувати перспективи цього виду діяльності, попит на вакансії, рівень оплати, і врешті, вимоги, що висувають роботодавці до претендентів.

Аби діти були доглянуті
Дмитро РОМАНОВ, виконавчий директор ПП «Мужские руки».

Про перспективи можна говорити, судячи зі змін, які відбуваються в нашому житті: комп’ютеризація та урбанізація — звідси підвищення плинності життя та змін у ньому, що є ознаками науково-технічного прогресу. Отож, чим далі йде прогрес, тим більше ми «поспішаємо» жити, а успішні люди мають це за принцип свого життя. Діти ж від цього втрачають батьківську турботу та увагу. У Києві кількість сімей з рівнем статків вище середнього становить 12% -14%, саме вони користуються послугами нянь, гувернанток, приватних учителів. Ринок цих послуг досить стабільний. За прогнозами соціологів та урядовців рівень життя в Україні поступово підвищуватиметься, природно, виникатиме потреба в кваліфікованих кадрах і в цій сфері послуг.

Але все не так просто. Робота няні, гувернантки, приватного вчителя досить специфічна і складна. На думку соціологів, найважчі професії — це професії зі сфери людина-людина. А особливо, якщо ця людина — дитина, а її батьки, люблячи своє чадо, ставлять до вихователів досить жорсткі вимоги (до фаховості, рекомендацій, позитивного досвіду тощо). Робота у цій сфері діяльності в основному погодинна, іноді ненормована, тому роботодавці віддають перевагу претендентам, які не обтяжені власними сімейними проблемами. Інколи передбачається проживання в сім’ї роботодавців. Наразі, існують агентства-школи, що беруть на себе навчання персоналу, подальше працевлаштування з наданням певних порад. Вони несуть відповідальність перед роботодавцями за кваліфікацію претендента, зокрема, нянь та гувернанток. У разі виникнення конфліктної ситуації, беруть право влагодження її, знаходять компромісне рішення для обох сторін. У таких ситуаціях працівники не залишаються без роботи, а переходять на інше місце.

Претенденти мають знати, що від них вимагається любити дітей, вміти доглядати за ними, володіти сучасними психолого-педагогічними методиками розвитку дитини в умовах сім’ї, хорошими манерами та мати естетичний смак та творчі нахили. Від наявності всіх цих якостей, їх застосування на практиці залежатиме успішність кар’єри. Керуючись даними газети, простежується попит, як на гувернанток, приватних учителів, нянь, так і менший для вихователів, логопедів та психологів. На вакансії гувернантки припадає 28,9% . Ці люди працюють із дітьми як дошкільного, так і шкільного віку. Робочий день, за звичай, ненормований, плата погодинна. Рівень заробітної плати від 800 грн до 1600 грн, залежно від кількості робочих годин.

Попит на вакансии за даними газети «Пропоную роботу»


На вакансії приватних учителів попит складає 28,9%. Це педагоги з освітою, досвідом роботи в сім'ях, займаються поглибленим вивченням шкільних предметів та інших наук. Вони, як правило, влаштовуються на роботу за рекомендаціями друзів сім’ї і, таким чином, знаходять підробіток до основної заробітної плати. Рівень оплати досягає 3-5$ за годину. На вакансію няні припадає 26% від загальної кількості вакансій. Специфіка роботи — діти дошкільного віку. Це досить складний вік дитини, від якого залежить формування особистості та її подальший розвиток. Рівень заробітної плати від 1000-1600 грн. Обов’язкова наявність медичної чи педагогічної освіти.

Вакансії вихователів займають 10,5%. Рівень заробітної плати — від 600 грн до 1500 грн. На такі вакансії, як логопед та психолог, припадає 5,3%. Рівень заробітної плати від 600 грн і вище. В основному це спеціалісти вузького профілю. Працюють одночасно в кількох навчальних закладах різного рівня акредитації. Отже, шановні претенденти, зважте всі за і проти, оцініть свої можливості, а краще зверніться до агентства із працевлаштування, яке на початковому етапі допоможе вам. Вам обов’язково пощастить і ви потрапите в добропорядну сім’ю, можливо, станете її частиною, одночасно забезпечивши матеріально власну сім’ю.
Каждый из нас не раз оказывался в ситуации, когда обстоятельства заставляли поступать против нашего желания: в детстве вместе с классом сбегал с уроков, хотя понимал, что лучше остаться, позже устроил на работу некомпетентного родственника, потому, что не мог отказать, сделал за сотрудника его работу, за которую он потом получил премию… А мы, принимая все происходящее, как должное, испытывали чувство неловкости и беспомощности. И виною во всех этих случаях были совсем не обстоятельства, а люди, которые их создавали. Как бы ни печально это звучало, но придется признать очевидное: вами манипулируют, играя на чувстве долга, ответственности, сострадания или страха. Чаще всего манипулятор — это не сказочный Бармалей, а самый обыкновенный человек: родственник, коллега по работе, сосед. Например, коллега поругалась с мужем и не все успела сказать в порыве вдохновения, теперь ей хочется разрядиться, и тут навстречу идете вы в новой блузке с потрясающей прической, собираясь сразить наповал весь отдел. Ну, как тут, глядя на вас промолчать. У вас сразу же меркнет счастливое выражение лица, но зато коллеге заметно становится легче. Защищаться от манипуляторов можно и нужно. Рассмотрим некоторые приемы манипулирования.
 
Микола МАЙСТРУКЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту