pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Официальное трудоустройство в Украине "набирает обороты"

 Ну, а в то время, пока ситуация выравнивается, во временном отсутствии работы по найму, можно попытаться найти и определенные положительные стороны. 

• докладніше

Куда сегодня едут работать украинские трудовые мигранты

 Отдельное влияние на принятие решения в какой стране работать, на мнение людей оказывают и такие дополнительные факторы, как социальное обеспечение, возрастной ценз, общие условия проживания в стране

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чоловіча справа


ЧОЛОВІЧА СПРАВА
про нові послуги для населення


Ми лише інколи думаємо про те, що маємо, а от про те, чого нам не вистачає, думаємо завжди.
Артур Шопенгауер, німецький філософ

Чоловіча справа, про нові послуги для населення
Дмитро РОМАНОВ, виконавчий директор ПП «Мужские руки».

У пошуках роботи більшість із тих, кому за 30, доходять висновку, що для успішного працевлаштування необхідні нові знання та навички. Такі думки мають рацію, але і наш «старий багаж» знань при правильній презентації роботодавцю може грати вирішальну роль, особливо для чоловіків. Нещодавно в Києві почали відкриватися нові організації сфери послуг для населення, які стрімко розвиваються, і надають для ринку праці столиці велику кількість вакансій різної спеціалізації. Йдеться про фірми з надання побутових послуг широкого спектру для населення. До існування клінингових компаній, фірмових будинків побуту ми вже звикли. А от фірми без обмеженої спеціалізації, з мобільними можливостями і високим рівнем якості для киян — новинка. Про специфіку роботи однієї з новостворених фірм розповідає Дмитро РОМАНОВ, виконавчий директор ПП «Мужские руки».

— Ідея відкрити приватну фірму побутових послуг прийшла після аналізу російського ринку. Першими на нові тенденції цієї сфери відреагували бізнесмени Дніпропетровська. Сьогодні служби ескорту, супроводу мають чітку спеціалізацію «Чоловік на прокат», «Друзі на прокат» і фірми, які пропонують розв’язання будь-яких побутових проблем: від заміни електричної лампочки до комплексних столярних робіт, реставрації меблів і ремонту сантехніки. Звичайно, аналогічний перелік робіт пропонують і державні ЖЕКи, але ми не є конкурентами за об’єктивними показниками: технічне обладнання, швидкість та мобільність при отриманні замовлення і, звичайно, культура і професіоналізм обслуговування.

Для мене стали справжнім здивуванням темпи розвитку цієї сфери. Адже при штатному розкладі в 10 чоловік і терміном діяльності — лише місяць, ми вже відчуваємо брак висококваліфікованих спеціалістів. Кількість замовлень перевищує наші можливості. І це при тому, що вимоги до претендентів дуже гнучкі, а умови роботи — сприятливі. Претендувати на вакансії у сфері надання послуг для населення можуть спеціалісти з освітою (та спеціальними допусками на виконання складних робіт): слюсар, сантехнік, електрик, інженер радіо-, теле-, та комп’ютерного устаткування тощо. Головне — досвід роботи, практичні навички, вміння користуватися сучасним технічним обладнанням. Вікові обмеження від 25 до 45 років. Серед особистих якостей високо цінуються відповідальність, висока працездатність, охайність, чемність. Ці чинники відіграють велику роль при спілкуванні із замовниками, адже кожна людина має свій характер і вимоги. Вважливо, щоб працівники фірми зналися на психології, були врівноваженими і тактовними. На час роботи всі бригади забезпечуються спецодягом, мобільним зв’язком та гарантованим транспортом. Після отримання замовлення від диспетчера, спеціалісти виїжджають за адресою замовника негайно, або ж, коли необхідна закупка додаткових матеріалів, через певний час.

Я переконаний, що більшість чоловіків, які шукають роботу, зможуть самореалізуватися саме в побутовій сфері, адже така робота є знайомою для більшості. Справа лише у власному розумінні та мотивації діяльності. Якщо вмієш працювати для інших людей так само якісно, як і для себе та своєї родини, — така робота реальний шанс здобути впевненість у завтрашньому дні.

А перспективи? Фінансові прибутки українців зростають, тому вже сьогодні пересічний киянин віддає власні побутові проблеми до рук професіоналів. Це цивілізований спосіб, до якого звикли в всьому світі, — заощаджувати власний час і не витрачати його на справи, на яких не розуміють. Ефективність, хоча і робочий термін, однак її важливо вміти застосовувати і до власного життя. Чоловіки вміють набагато більше, аніж уявляють.
 
Марина Долинець
фото автораЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту