pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Скасування середнього заробітку мобілізованим громадянам – які нюанси цього рішення?

  15-го липня Президент підписав закон, який передбачає внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин, а вже 19-го липня Закон вступив у силу. Окрім звільнення роботодавця від збереження середнього заробітку мобілізованому працівнику, цей закон запроваджує ще деякі нововведення на ринку праці, про які поговоримо далі в статті.

• докладніше

МОН запускає іміджеву кампанію для реклами професійної освіти

  У нашій країні ставлення до проф.-тех. освіти з боку підлітків, м’яко кажучи, не дуже. Щоб змінити їхню думку в кращу сторону, Міністерство освіти і науки України вирішило запустити іміджеву комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Безопасность - прежде всего


БЕЗОПАНОСТЬ — ПРЕЖДЕ ВСЕГО


Необычное исследование провел Страховой институт дорожной безопасности США, решив выявить самые опасные автомобили, продававшиеся в Америке с 2000 по 2003 год. Специалисты института изучили статистику аварий со смертельным исходом, произошедших за эти годы. В исследовании фигурировало 199 моделей автомобилей.


Необычное исследование провел Страховой институт дорожной безопасности США, решив выявить самые опасные автомобили, продававшиеся в Америке с 2000 по 2003 год. Специалисты института изучили статистику аварий со смертельным исходом, произошедших за эти годы. В исследовании фигурировало 199 моделей автомобилей. В итоге, самым небезопасным оказался внедорожник Chevrolet Blazer в двухдверной, моноприводной версии, выпускавшийся с 1999 по 2002 год. По статистике, на миллион таких автомобилей приходится 308 аварий с фатальным исходом, что более чем в три раза превышает средний показатель. Для сравнения, лучший показатель в этом классе автомобилей оказался у Toyota 4Runner — всего 12 смертельных случаев на миллион автомобилей. Второе место по количеству фатальных аварий занимает японский седан Mitsubishi Mirage (209 смертельных случаев на миллион автомобилей). Ну а самый низкий показатель у Mercedes E-Class — 10 смертельных случаев на миллион машин. Однако сами специалисты данный рейтинг не считают полностью объективным из-за особенностей вождения тех или иных моделей. В частности, наиболее высокие показатели наблюдаются среди спортивных моделей, водители которых чаще попадают в критические ситуации, а самые низкие — среди пикапов. Кроме того, самыми опасными являются небольшие автомобили и автомобили с высоким центром тяжести, и наоборот.
 
По материалам интернет-сайтов подготовила Светлана ХАНЕНКОЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту