pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Контролюючи органи виходять "на тропу війни"

 Верховною Радою України прийнято закон №466-IX, який несе чимало змін до вітчизняного Податкового кодексу

• докладніше

Рекомендації як подолати стрес, якщо ви повернулися до Києва жити і працювати

 Дорогі жителі нашої столиці – ловіть рекомендації, як успішно долати стрес, якщо ви вже повернулися до Києва

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як подолати випробувальний термін


Як подолати випробувальний термін


Ви змінили роботу. Причин для цього може бути багато, але, якщо нове місце вам припало до душі, виникає бажання надовго тут залишитися. І найперше, що пропонує роботодавець новому робітнику, — це випробувальний термін, щоб обидві сторони придивилися один до одного і вирішили, чи співпрацювати надалі.

Як подолати випробувальний термін

Починаючи роботу на новому місці, треба пам’ятати, що перший місяць у випробувальному терміні — найважливіший. Це складний етап, який виявляє основні риси та якості новачка, вирішує його долю. Що ж треба робити, аби належно проявити себе, показати всі свої вміння і навички? По-перше, вихована людина, щоранку, прийшовши на роботу, обов’язково вітається зі своїми колегами й керівництвом. Таким чином, ви не тільки повідомляєте, що прийшли на робоче місце (вчасно!), але й засвідчуєте свою готовність виконувати нові доручення. Бажано говорити «доброго ранку!» бадьоро, навіть якщо вам у метро зіпсували настрій, — все одно посміхайтеся і заряджайте оптимізмом колег. Вони мають знати, що ви приходите на роботу з радістю. Під час робочого процесу зазвичай виникають питання, які вимагають негайного розв’язання. Можливо, вам знадобиться порада або вас попросять допомогти. Покажіть колегам, що ви відкриті для спілкування (але все робити треба в міру), не будьте нав’язливими і не забувайте про свої безпосередні обов’язки.

Зверніть увагу на те, яка прийнята в компанії манера говорити, одягатися, планувати робочий час, аби відповідати корпоративному стилю. Ставтеся з повагою до себе і колег. Фахівці рекомендують завести щоденник для складання плану на робочий день, виконання обов’язків і записувати, навіть час телефонних перемов або перерви на обід. Можливо, через місяць-два вам і не знадобиться заносити у блокнот інформацію так детально, але в перші дні на робочому місці це допоможе реально співвіднести свої обов’язки і можливості. Перед тим, як іти ввечері додому, занотуйте плани на завтра, але краще це зробити протягом дня. Спілкуйтеся з колегами поза роботою. Не потрібно уникати нового товариства, якщо вас запрошують на відзначення днів народжень, різних свят, навіть якщо вам важко знайти до всіх підхід. У неформальній обстановці ви зможете дізнатися багато цікавого про компанію і запропонувати щось своє, тоді як протягом робочого дня зробити це нелегко. Будьте допитливими, запитуйте! Краще визначити всі деталі до того, як список невирішених проблем стане довшим за перелік ваших обов’язків. Але і тут має бути межа, бо у колег і керівництва може скластися думка про вашу некомпетентність.

Якщо раптом вийшло щось не так, ні в якому разі не впадайте у розпач і не приховуйте помилки. Незначний прорахунок може в майбутньому стати суттєвим промахом, тому краще відразу чесно визнати свою невдачу і пошукати варіанти виправлення ситуації. Через певний час (два тижні, місяць) проаналізуйте свою роботу, труднощі, що виникли, способи їх подолання. Таким чином ви проаналізуєте свої перші робочі дні на новому місці. Крім того, директор чи менеджер із персоналу зможе за необхідності скорегувати вашу діяльність. Будьте відкриті для критики. Коли йдете додому говоріть «До побачення!» Не можна жити у футлярі свого робочого місця. А вдома пригадайте, що приємне було сьогодні на роботі. Пригадайте і неприємні події, подумайте, що конкретне ви можете зробити для уникнення негативних емоцій.

Будьте уважні, пунктуальні і доброзичливі! Успіху вам!
 
Підготувала Софія ЖУРАВСЬКА











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту