pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Новий проект працевлаштує окремих фахівців

 Шукач, який вдало склав тест отримує список з таких пропозицій, з рекомендаціями щодо розвитку та описом вакансій

• докладніше

Бюджетні зарплати в Україні зростають

 На думку представників міністерства, таке рішення уряду дозволить не допустити росту збільшення розриву, що існує між ставкою 1-го тарифного розряду та новим розміром мінімалки

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Англійську можна вивчати із задоволенням...


Англійську можна вивчати із задоволенням...Іноземна мова як повітря необхідна в сьогоденному житті з її божевільним темпом та жорсткими вимогами до співробітників. Не знати хоча б однієї з іноземних мов в наші часи соромно. Проте у багатьох, мабуть, залишилися неприємні спогади від вивчення іноземної мови у школі, а потім і в інституті...
Англійську можна вивчати із задоволенням...
Вивчаючи іноземну мову, шукайте свою методику

Коли постає необхідність використовувати англійську мову на роботі або ж просто вивчити її заради спортивного інтересу, люди зазвичай звертаються до послуг курсів іноземних мов. Але дорослій людині важко усвідомити граматику англійської та вивчити всі правила для використання дієслів і часів. Що ж робити, якщо часу на вивчення мови катастрофічно не вистачає, а знати її вкрай необхідно?


Вихід є

Мені вдалося побувати на відкритому занятті одного з київських навчальних закладів, що працює за методикою «Рунов скул». Відкритий урок проходив на Подолі. У звичайному класі було присутньо 20 чоловік (в більшості своїй молодь), що бажали вивчати англійську за новою методикою. Доброзичливий викладач із семирічним стажем, директор московського відділення «Рунов скул», Михайло Галерик, розповідав слухачам, як можна скоротити термін вивчення англійської. Спочатку, його слова сприймалися досить скептично, але поки продовжувався урок, зростала впевненість у тому, що викладач знає, про що говорить, і ефективна методика все ж таки працює.

Виявляється, справа у нашій пам’яті. Головне — вибрати правильний алгоритм використання часів дієслів. Методика, розроблена фахівцями «Рунов скул», дозволяє провести паралель між англійською і російською мовами, за її допомогою можна будувати фрази під час перекладу, взявши за відправний пункт деякий період у дійсному часі. Алгоритм досить доступний і легкий для запам’ятовування і сприйняття. Але це зовсім не означає, що за кілька занять, не докладаючи великих зусиль, можна буде вивчити англійську . Вивчати мову все-таки прийдеться. Але методика допомагає уникнути штудіювання правил вживання дієслів. Вона дозволяє робити усвідомлений переклад, вибудовуючи в пам’яті певну логічну конструкцію. У будь-якому випадку період вивчення мови скорочується. Цей спосіб корисний і для людей, що вже знають мову, він допомагає впорядкувати існуючі знання.

Методику вивчення англійської мови «Рунов скул» розробив Денис Рунов, науковець одного з інститутів у Санкт-Петербурзі. Тепер за його методикою видаються підручники, що користуються колосальною популярністю. На курсах також можна придбати підручники та разом з ними продовжувати «боротися» з англійською мовою.


Де знайти потрібні курси?

Всі, хто бажає вчитися, спочатку можуть пройти тести, відвідавши сайт компанії, за допомогою яких визначити свій рівень, а потім звернутися на курси, що знаходяться в центрі міста, на вулиці Червоноармійській, 30-В, офіс 18-А. Термін навчання різний – 3,5 місяців, 6,5 місяці, 7,5 місяців. Для ділових людей передбачені заняття, що враховують менталітет англійців і навчають діловому етикету і практиці ведення переговорів.

Тел.: 536-19-87, 246-49-58


 
Артем ШАРОНОВ
Фото Катерини ТОЛМАЧЕВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту