pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чергове збільшення мінімальної зарплати в Україні

 З 1 січня 2021 року, розмір мінімальної заробітної плати має збільшитися на 1 000 (одну тисячу) гривень

• докладніше

У вакансії не вказано, яка зарплата – чи можна обернути це собі на користь?

  Роботодавці доволі часто грішать цих пунктом у вакансії. Тобто не вказують, скільки конкретно готові платити за ту чи іншу роботу, а обмежуються формулюваннями на кшталт «конкурентоспроможна з/п» або «розмір з/п залежно від досвіду (або ж обсягу виконаної роботи)». Чому вони так чинять і чи можна обернути це собі на користь?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Видавнича справа в Україні Вчора. Сьогодні. Завтра


ВИДАВНИЧА СПРАВА В УКРАЇНІ ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВТРА


Ще кілька років тому якісну поліграфічну продукцію імпортували в Україну закордонні виробники. Вітчизняне ж видавництво знаходилось у стані занепаду: брак сучасного обладнання, застарілі технології та відсутність кваліфікованих спеціалістів. Сьогодні українські видавництва задовольняють не лише потреби співвітчизників, а й працюють на іноземних замовників. Зміни у видавничій галузі коментує Сергій СЬОМІК, виконавчий директор компанії «Новий друк».

ВИДАВНИЧА СПРАВА В УКРАЇНІ
ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВТРА
Сергій СЬОМІК, виконавчий директор компанії «Новий друк»

Діяльність нашої компанії було розпочато в 1996 році. На той час ми виконували замовлення на додрукарські процеси (за штатним розкладом — 6 працівників). За рік роботи компанія розподіляла замовлення клієнта вже за етапами, дещо друкували самі, щось віддавали на друк іншим поліграфічним підприємствам. Якість продукції не задовольняла в першу чергу нас, не кажучи про замовників. Отож ми розпочали вдосконалення особистого виробництва, а саме, придбали найсучасніше поліграфічне обладнання. І саме регулярне оновлення обладнання та його вдосконалення стало вирішальним у досягненні успіху. Сьогодні, згідно статистичних показників, наша компанія посідає одну із перших позицій у рейтингу поліграфічних підприємств за обсягами друкованої продукції в Києві. Звичайно за роки розвитку кількість працівників нашого підприємства також зросла до 360 осіб, працюємо цілодобово.

Подальший розвиток поліграфічного ринку України, в першу чергу, залежатиме від законодавчих змін і нововведень, на які чекають вітчизняні видавці від нового керівництва країни. У час, коли ми запровадили повнокольоровий друк книжок у твердій обкладинці, законодавча база постійно змінювалася, тому головним недоліком на сьогодні є відсутність стабільного правового поля для видавничого бізнесу. Щодо кадрового питання: знайти високоякісних спеціалістів практично неможливо. Саме тому наша компанія практикує навчання спеціалістів без відриву від виробництва. Так, випускник технікуму, училища, який має базові теоретичні знання практично перенавчається в процесі роботи. З новими робітниками працюють кваліфіковані майстри-наставники. Найбільший попит сьогодні мають друкарі. Скажу, що першого друкаря нашої компанії ми знайшли за кордоном. Українець, якого доля у свій час змусила працювати у Празі, за кілька років зміг налагодити процес підвищення кваліфікації інших працівників і зараз обіймає посаду шеф-друкаря-заступника генерального директора. Я розпочинав свою кар’єру менеджером, нині — виконавчий директор. Прикладів кар’єрного росту на підприємстві багато. Тому кожен з наших співробітників, окрім сприятливих умов для праці, має ще і реальні перспективи на майбутнє. Наприклад, керівники середньої ланки у більшості отримали вищу освіту без відриву від виробництва і зараз працюють майстрами, керівниками підрозділів.

Особливість сучасного виробництва в тому, що працівники мають не одну спеціальність, а мінімум дві: так досягається взаємозамінність працівників та вирішується питання добору персоналу на кожний вид нового обладнання. Цікавим є факт, що комфортні умови в робочих та побутових приміщеннях створювали власноруч наші співробітники. Можливо це є додатковим показником того, що плинність кадрів практично відсутня. Стабільність — поняття відносне, але якщо є розвиток, справа за малим — не зупинятися.

Перспективи нашої компанії, звичайно, великі. У планах — вдосконалення якості продукції, розширення переліку послуг, багато іншого. Сьогодні в Європі на кожного громадянина видається така велика кількість поліграфічної продукції, що українському споживачеві навіть важко уявити. Нам є до чого прагнути. За тиражністю продукції — ми позаду іноземних фірм, за якістю — на рівних, а в деяких випадках — навіть попереду. Я переконаний, що видавнича справа в Україні ще «не набрала максимальних обертів», і найкращі часи ще попереду. А секрет успіху — наша команда професіоналів, які вболівають за кінцевий результат і бажають бути першими у своїй справі.
 
Інтерв'ю провела Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото: Олександр ІВАНОВЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту