pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Третий не лишний

Врагов можно просто не любить, уничижая взглядами и презрительным молчанием. А можно не любить активно, подавая иски в суд, строча гневные пасквили, создавая антикризисные блоки, союзы и коалиции (или подсыпая в суп стиральный порошок, пичкая «неприятельского» кота пургеном или наливая клей в ботинки супротивника…). В итоге, отношения с коллегами, соседями, второй половиной рушатся, из-за чего страдает бизнес, худеет кошелек и портится психологический климат. Все сложится именно так, если… не вмешается некто третий — совсем не лишний. И вот почему.

• докладніше

Свій серед своїх: як прискорити адаптацію у новому колективі

 Якщо, керівництво намагається заохочувати колектив до корпоративного єднання, не зволікайте та приймайте участь в усіх тимбілдінгових процесах.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота, яка дарує радість


Робота, яка дарує радість
Городчаніна Ірина
Директор із персоналу
ТОВ «Герольдмайстер»
Тел. 201-48-14


На будь-якій фірмі, що працює з металом, слюсар — одна з провідних спеціальностей, і фахівці, зазвичай, користуються попитом. На підприємстві «Герольдмайстер» кваліфікованих слюсарів, мабуть, ніколи не вистачатиме. Сьогодні на фірмі відкрито дві вакансії — слюсар механоскладальних робіт та слюсар-інструментальник. Про те, які вимоги висувають до здобувачів, нам розповіла Ірина Городчаніна, директор із персоналу ТОВ «Герольдмайстер».

-
У номенклатурі наших товарів, — розповідає пані Ірина, — провідне місце займає продукція, основне призначення якої — підкреслити чиїсь заслуги. Ми розробляємо та виготовляємо різні за формою значки, медалі, нагородні знаки. Якість металу, який ми використовуємо, власне виробництво та відповідальне ставлення до роботи наших працівників — робить наші вироби солідними та респектабельними. Але щоб нагорода дійсно сяяла подякою, насамперед у її виробництво повинен «вкласти свою душу» слюсар.


-
Які вимоги висуваються до здобувачів?
-
У зв’язку з тим, що робота слюсаря надзвичайно важлива при виробництві нагород, до здобувачів на цю посаду ми висуваємо серйозніші вимоги, ніж до інших працівників. Основне завдання слюсаря на нашому підприємстві — вироблення оснащення для штампів. Ця робота потребує надзвичайної зосередженості, уваги, акуратності, тому цілком логічно, що ми вимагаємо наявності у претендентів шостого (самого високого) розряду та досвіду роботи понад 3 роки.

Здобувач повинен майстерно володіти будь-яким слюсарним інструментом. Він має відчувати специфіку виробу, бо нагорода — це вираження подяки шанованій людині за особливі дії чи душевні якості. Обмежень на вакансію щодо віку, статі та освіти немає, але норми для всіх однакові.


-
За якими принципами проходить добір?
-
Добір слюсарів ми зазвичай проводимо за допомогою щотижневика «Пропоную роботу». Розміщуємо оголошення, тих, хто зателефонував, запрошуємо на співбесіду. Поява здобувача точно у визначений час свідчить про його відповідальне ставлення до справи та бажання працювати саме у нас.

Під час співбесіди цікавимось досягненнями претендента на попередніх місцях роботи, якщо є рекомендації, шанси збільшуються. Після співбесіди — тестування та стажування на виробництві, під час якого оплата здійснюється у повному обсязі. Якщо під час випробувального терміну здобувач зарекомендує себе з позитивної сторони, він зараховується у штат.

Зарплата слюсаря залежить від обсягу та якості виконаних робіт — скільки зробив, стільки і має. У середньому, слюсар отримує 1200-1500 грн в місяць, виплати — щоп’ятниці, без затримок. Графік роботи двозмінний — з 7 до 15 та з 15 до 23 години.


 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту