pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ви готові до "сезону трудової міграції"?

 Початок сезону трудової міграції українські роботодавці очікують із побоюванням. Вже зараз, деякі напрямки діяльності готуються до серйозних проблем із наявністю персоналу й думають, як вирішити такі задачі

• докладніше

Які найзатребуваніші спеціалісти на сучасному ринку праці?

  Аж не віриться, що вже минає п’ятий місяць героїчного опору українського народу в підлій війні, розв’язаній кремлівським режимом. За цей час на ринку трудових відносин відбулися структурні зміни. Зрозуміло, що війна так чи інакше зачепила всі сфери на ринку праці. Але представників яких професій можна назвати влітку 2022 р. найзатребуванішими?


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота, яка дарує радість


Робота, яка дарує радість
Городчаніна Ірина
Директор із персоналу
ТОВ «Герольдмайстер»
Тел. 201-48-14


На будь-якій фірмі, що працює з металом, слюсар — одна з провідних спеціальностей, і фахівці, зазвичай, користуються попитом. На підприємстві «Герольдмайстер» кваліфікованих слюсарів, мабуть, ніколи не вистачатиме. Сьогодні на фірмі відкрито дві вакансії — слюсар механоскладальних робіт та слюсар-інструментальник. Про те, які вимоги висувають до здобувачів, нам розповіла Ірина Городчаніна, директор із персоналу ТОВ «Герольдмайстер».

-
У номенклатурі наших товарів, — розповідає пані Ірина, — провідне місце займає продукція, основне призначення якої — підкреслити чиїсь заслуги. Ми розробляємо та виготовляємо різні за формою значки, медалі, нагородні знаки. Якість металу, який ми використовуємо, власне виробництво та відповідальне ставлення до роботи наших працівників — робить наші вироби солідними та респектабельними. Але щоб нагорода дійсно сяяла подякою, насамперед у її виробництво повинен «вкласти свою душу» слюсар.


-
Які вимоги висуваються до здобувачів?
-
У зв’язку з тим, що робота слюсаря надзвичайно важлива при виробництві нагород, до здобувачів на цю посаду ми висуваємо серйозніші вимоги, ніж до інших працівників. Основне завдання слюсаря на нашому підприємстві — вироблення оснащення для штампів. Ця робота потребує надзвичайної зосередженості, уваги, акуратності, тому цілком логічно, що ми вимагаємо наявності у претендентів шостого (самого високого) розряду та досвіду роботи понад 3 роки.

Здобувач повинен майстерно володіти будь-яким слюсарним інструментом. Він має відчувати специфіку виробу, бо нагорода — це вираження подяки шанованій людині за особливі дії чи душевні якості. Обмежень на вакансію щодо віку, статі та освіти немає, але норми для всіх однакові.


-
За якими принципами проходить добір?
-
Добір слюсарів ми зазвичай проводимо за допомогою щотижневика «Пропоную роботу». Розміщуємо оголошення, тих, хто зателефонував, запрошуємо на співбесіду. Поява здобувача точно у визначений час свідчить про його відповідальне ставлення до справи та бажання працювати саме у нас.

Під час співбесіди цікавимось досягненнями претендента на попередніх місцях роботи, якщо є рекомендації, шанси збільшуються. Після співбесіди — тестування та стажування на виробництві, під час якого оплата здійснюється у повному обсязі. Якщо під час випробувального терміну здобувач зарекомендує себе з позитивної сторони, він зараховується у штат.

Зарплата слюсаря залежить від обсягу та якості виконаних робіт — скільки зробив, стільки і має. У середньому, слюсар отримує 1200-1500 грн в місяць, виплати — щоп’ятниці, без затримок. Графік роботи двозмінний — з 7 до 15 та з 15 до 23 години.


 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту