pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Стоит ли устраиваться на работу в компанию «Макси Маркетинг»?

 В первый день с документов сняли ксерокопии, а потом произошло знакомство с коллективом. Одна девушка, которая сидит рядом со мной, мне все показывала и всегда отвечала на все вопросы, хотя, я понимаю, что порой сильно надоедала. Коллеги оказались приветливыми и открытыми — с ними легко общаться!

• докладніше

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота, яка дарує радість


Робота, яка дарує радість
Городчаніна Ірина
Директор із персоналу
ТОВ «Герольдмайстер»
Тел. 201-48-14


На будь-якій фірмі, що працює з металом, слюсар — одна з провідних спеціальностей, і фахівці, зазвичай, користуються попитом. На підприємстві «Герольдмайстер» кваліфікованих слюсарів, мабуть, ніколи не вистачатиме. Сьогодні на фірмі відкрито дві вакансії — слюсар механоскладальних робіт та слюсар-інструментальник. Про те, які вимоги висувають до здобувачів, нам розповіла Ірина Городчаніна, директор із персоналу ТОВ «Герольдмайстер».

-
У номенклатурі наших товарів, — розповідає пані Ірина, — провідне місце займає продукція, основне призначення якої — підкреслити чиїсь заслуги. Ми розробляємо та виготовляємо різні за формою значки, медалі, нагородні знаки. Якість металу, який ми використовуємо, власне виробництво та відповідальне ставлення до роботи наших працівників — робить наші вироби солідними та респектабельними. Але щоб нагорода дійсно сяяла подякою, насамперед у її виробництво повинен «вкласти свою душу» слюсар.


-
Які вимоги висуваються до здобувачів?
-
У зв’язку з тим, що робота слюсаря надзвичайно важлива при виробництві нагород, до здобувачів на цю посаду ми висуваємо серйозніші вимоги, ніж до інших працівників. Основне завдання слюсаря на нашому підприємстві — вироблення оснащення для штампів. Ця робота потребує надзвичайної зосередженості, уваги, акуратності, тому цілком логічно, що ми вимагаємо наявності у претендентів шостого (самого високого) розряду та досвіду роботи понад 3 роки.

Здобувач повинен майстерно володіти будь-яким слюсарним інструментом. Він має відчувати специфіку виробу, бо нагорода — це вираження подяки шанованій людині за особливі дії чи душевні якості. Обмежень на вакансію щодо віку, статі та освіти немає, але норми для всіх однакові.


-
За якими принципами проходить добір?
-
Добір слюсарів ми зазвичай проводимо за допомогою щотижневика «Пропоную роботу». Розміщуємо оголошення, тих, хто зателефонував, запрошуємо на співбесіду. Поява здобувача точно у визначений час свідчить про його відповідальне ставлення до справи та бажання працювати саме у нас.

Під час співбесіди цікавимось досягненнями претендента на попередніх місцях роботи, якщо є рекомендації, шанси збільшуються. Після співбесіди — тестування та стажування на виробництві, під час якого оплата здійснюється у повному обсязі. Якщо під час випробувального терміну здобувач зарекомендує себе з позитивної сторони, він зараховується у штат.

Зарплата слюсаря залежить від обсягу та якості виконаних робіт — скільки зробив, стільки і має. У середньому, слюсар отримує 1200-1500 грн в місяць, виплати — щоп’ятниці, без затримок. Графік роботи двозмінний — з 7 до 15 та з 15 до 23 години.


 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту