pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как строить и поддерживать партнерские соглашения

 Партнерские отношения – один из способов управления и организации предпринимательской деятельности, которая основана на объединении имущества нескольких владельцев. Партнерские отношения нужно уметь строить и поддерживать, так как от этого зависит слаженная работа всей компании.

• докладніше

Ласкаво просимо у реальний світ: вимоги шукачів змінилися наприкінці року

Протягом року суттєво побільшало таких шукачів, хто вимушений та  готовий працювати за менші гроші, ніж раніше

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Прибираємо професійно


Прибираємо професійно
Професія прибиральника не вважається престижною і високооплачуваною, але останнім часом і тут відбуваються зміни. Так, прибирання великих за площиною приміщень, сьогодні вже професійно проводиться спеціалізованими компаніями. Про те, чим відрізняється професійне прибирання від звичайного, розповідає Сергій Ведмедь, комерційний директор клінінгової (від англ. cleaning — прибирання) компанії «Шаден Груп».


-
Сергію, що таке професійне прибирання?
-
Як прибирають звичайно? Беруть відро, швабру, ганчірку та прибирають у тій послідовності, яку сам прибиральник і обирає. Наші ж прибиральники застосовують у роботі професійний інвентар і працюють за технологічними картами, що складаються окремо на кожний об’єкт. Попереднє встановлення дій покращує ефективність роботи і уможливлює майже втричі скоротити кількість працівників. У роботі професійного прибиральника немає нічого складного, необхідно лише вміння працювати зі спеціальним інвентарем та технікою. Такі знання і вміння набуваються під час безкоштовного навчання.

Звичайно і рівень зарплат дорівнює зарплатам спеціалістів робітничих професій, наприклад, слюсаря або тесляра. Крім цього, прибиральникам залежно від якості їх робіт присвоюються розряди. Кожний наступний розряд — це збільшення зарплати; деякі прибиральники навіть отримують більше за адміністраторів.


-
Сергію, як ви добираєте робітників?
-
Процес працевлаштування складається з кількох етапів. Перший — співбесіда, де ми оцінюємо зовнішній вигляд здобувача і з’ясовуємо, чи готовий він, насамперед психологічно, до такої роботи. Ті, хто пройшов попередній відбір, проходять стажування від 2 до 7 днів, під час якого провадиться навчання. Здобувачі, які на стажуванні показали добрі результати, приймаються на роботу з іспитовим місячним терміном. Після цього здобувачі стають повноправними працівниками, або, якщо якість їхньої роботи не влаштовує, отримують зароблені гроші, і йдуть шукати іншу роботу. Прибиральник у подальшому може стати старшим зміни, помічником адміністратора, адміністратором, якщо, звісно, має хист до керівної роботи і виявляє бажання кар’єрного росту.


-
Які вимоги ви ставите до здобувачів?
-
Нам потрібні акуратні й охайні працівники, які не цураються монотонної роботи. Головний критерій відбору — бажання працювати. Віковий ценз — до 45 років. Практика свідчить, що старша людина не витримує фізичних навантажень. Ця робота — непогана знахідка для студентів: вони можуть працювати у другу або нічну (оплата вище) зміну, залишаючи денний час на навчання.

Приміщення, які прибирає наша фірма, знаходяться у різних районах Києва, отже, майже кожний наш працівник працює поблизу свого дому.


 
Інтерв'ю провів Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту