pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как "увеличить" количество часов в рабочем дне

 Ну почему в сутках не 100500 часов?

 

• докладніше

В Украине анонсировали глобальные проверки сферы строительства

Стройки страны будут серьезно проверять 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Прибираємо професійно


Прибираємо професійно
Професія прибиральника не вважається престижною і високооплачуваною, але останнім часом і тут відбуваються зміни. Так, прибирання великих за площиною приміщень, сьогодні вже професійно проводиться спеціалізованими компаніями. Про те, чим відрізняється професійне прибирання від звичайного, розповідає Сергій Ведмедь, комерційний директор клінінгової (від англ. cleaning — прибирання) компанії «Шаден Груп».


-
Сергію, що таке професійне прибирання?
-
Як прибирають звичайно? Беруть відро, швабру, ганчірку та прибирають у тій послідовності, яку сам прибиральник і обирає. Наші ж прибиральники застосовують у роботі професійний інвентар і працюють за технологічними картами, що складаються окремо на кожний об’єкт. Попереднє встановлення дій покращує ефективність роботи і уможливлює майже втричі скоротити кількість працівників. У роботі професійного прибиральника немає нічого складного, необхідно лише вміння працювати зі спеціальним інвентарем та технікою. Такі знання і вміння набуваються під час безкоштовного навчання.

Звичайно і рівень зарплат дорівнює зарплатам спеціалістів робітничих професій, наприклад, слюсаря або тесляра. Крім цього, прибиральникам залежно від якості їх робіт присвоюються розряди. Кожний наступний розряд — це збільшення зарплати; деякі прибиральники навіть отримують більше за адміністраторів.


-
Сергію, як ви добираєте робітників?
-
Процес працевлаштування складається з кількох етапів. Перший — співбесіда, де ми оцінюємо зовнішній вигляд здобувача і з’ясовуємо, чи готовий він, насамперед психологічно, до такої роботи. Ті, хто пройшов попередній відбір, проходять стажування від 2 до 7 днів, під час якого провадиться навчання. Здобувачі, які на стажуванні показали добрі результати, приймаються на роботу з іспитовим місячним терміном. Після цього здобувачі стають повноправними працівниками, або, якщо якість їхньої роботи не влаштовує, отримують зароблені гроші, і йдуть шукати іншу роботу. Прибиральник у подальшому може стати старшим зміни, помічником адміністратора, адміністратором, якщо, звісно, має хист до керівної роботи і виявляє бажання кар’єрного росту.


-
Які вимоги ви ставите до здобувачів?
-
Нам потрібні акуратні й охайні працівники, які не цураються монотонної роботи. Головний критерій відбору — бажання працювати. Віковий ценз — до 45 років. Практика свідчить, що старша людина не витримує фізичних навантажень. Ця робота — непогана знахідка для студентів: вони можуть працювати у другу або нічну (оплата вище) зміну, залишаючи денний час на навчання.

Приміщення, які прибирає наша фірма, знаходяться у різних районах Києва, отже, майже кожний наш працівник працює поблизу свого дому.


 
Інтерв'ю провів Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту