pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як працевлаштуватися без досвіду роботи

 Бажаєшь працювати - знайдеш роботу!

• докладніше

Поради, як уникнути професійного вигорання

 Великі проблеми зауважуєш швидко, а от дрібні проблеми зі здоров’ям – щоденні стреси на роботі, перевтома – зауважуєш не одразу. А коли стає зрозуміло, що щось не так, вже буває запізно. Загроза професійного вигорання не така вже й безневинна, як може видатися на перший погляд. Розберемось, чому. І, звісно, поради, як уникнути професійного вигорання.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що робити не треба


Фахівці запевняють, що робота над собою- це важливий момент у намаганнях отримати нову посаду чи почати зростати у професійному сенсі.

Така робота має декілька важливих аспектів. Роблячи чи, у нашому випадку, не роблячи деякі речі, людина почне інакше ставитися, як до себе, так й до того, що їй потрібно робити аби досягти омріяних перспектив.

По-перше, не треба не до оцінювати себе. Нехай, навіть увесь світ проти вас, але якщо ви дійсно не розумієте чому так сталося, не поспішайте чіпляти на себе ярлика невдахи чи робити щось подібне. Тверези погляд на свої здібності та недоліки звичайно допоможе, але тільки коли це все відповідає дійсності.

Також, не треба скаржитися на свою «лиху долю» ні себе, ні вашим слухачам, ні абстрактним «небесам». Як правило, все що з нами коїться – це пряма послідовність наших власних дій чи бездіяльності. Тому скаржитися – не вихід. Краще проаналізувати все, що трапилося з вам та прийняти тверезе та виважене рішення.

Відкладання «на завтра» - також, поганий спосіб щось змінити на краще. Якщо ви маєте змогу подолати перешкоди чи виконати завдання «зараз й сьогодні» - не зволікайте, бо таке вміння – залог вдалого просування у житті та у професійному зростанні.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту