pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Про мудрого керівника або "не чіпайте" фрілансера без причини

 Одним словом – мудрість серед керівництва залишається гарантією плідної та ефективної праці!

• докладніше

"Коронавірусні" наслідки для економіки: тримаймося разом

 Сумні звістки з усіх країн вже сьогодні демонструють те, наскільки змінився звичний нам світ.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Клінінгові послуги


КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ:
що? де? скільки коштує?


Наскільки важливим є праця прибиральників легко зрозуміти, якщо десь о п’ятій ранку прийти на місце, де напередодні відбувалося масове безкоштовне дійство — концерт чи театралізоване свято. Кількість сміття, що залишається після глядачів, виходить за межі будь-якої уяви. Але вже за дві години місто знов сяє чистотою... до наступного масового заходу.

КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ: що? де? скільки коштує?


Зазвичай, професійне прибирання здійснюється не так аврально.

ЗАРПЛАТА ЗРОСТАЄ

Будь-якому підприємству доводиться підтримувати чистоту у робочих приміщеннях — складських, торговельних, офісних тощо. Для цього деякі фірми, виробництва, торговельні заклади, і навіть, заможні громадяни наймають професійних прибиральників, інші — звертаються до послуг клінінгових компаній. Незалежно від того, чому віддають перевагу, наведенням порядку безпосередньо займаються прибиральники. Попит на послуги професійних прибиральників у Києві високий і до того ж стабільний. Так, в останньому номері щотижневика з працевлаштування «Пропоную роботу» розміщено 69 оголошень, в яких запрошують на роботу прибиральників. Попит спричинив до зростання рівня зарплат: нині прибиральники можуть розраховувати на 500-800 грн.

ВИМОГИ РОБОТОДАВЦІВ

До здобувачів висуваються не складні вимоги. Проте роботодавці хочуть, аби прибиральники мали якийсь суміжний фах. Але, якщо поєднання прибирання з роботою посудомийки ще можна зрозуміти, то оголошення, в яких запрошуються прибиральники-кухарі, сприймаються доволі дивно, зважаючи на санітарні норми. Частина роботодавців перевагу віддають прибиральницям-жінкам. Причина — у їхній підвищеній сумлінності до виконання посадових обов’язків і відсутності амбіцій.

Вимоги до прибиральників


Вимога щодо працьовитості здобувачів є важливою для роботодавців, адже, за їхніми відгуками, сьогодні важко знайти людину, яка хотіла б заробляти, а не просто отримувати гроші. Вимоги щодо витривалості, акуратності, відповідальності та досвіду роботи трапляються у кожному другому оголошенні. Майже половина запропонованих вакансій — у закладах харчування, для яких наявність санітарної книжки — норма. Вимоги щодо проживання здобувачів у певному районі залежать від режиму роботи закладів — позмінно, повний день, певні часи (ранок, вечір), три дні через три тощо. Тому кожен здобувач зможе знайти роботу саме для себе, а працевлаштування не займе багато часу.
 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту