pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вредные сотрудники

Сотрудники бывают работоспособные, мотивированные, ленивые, творческие и мыслящие в установленных рамках. При этом каждый из них в различные периоды своей работы полезен организации, бесполезен или даже вреден. И лучше это определить как можно быстрее, а если в компании грядет сокращение штатов, то оптимизация численности персонала – приоритетно дело.
 

• докладніше

Как повысить свою квалификацию без затрат

 Квалификация без затрат чаще всего основывается на самообучении, саморазвитии, ведь специалист должен самостоятельно без лишних затрат подобрать себе ресурсы для этих целей. Где искать ресурсы для саморазвития и повышения квалификации и как выбрать подходящий?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Клінінгові послуги


КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ:
що? де? скільки коштує?


Наскільки важливим є праця прибиральників легко зрозуміти, якщо десь о п’ятій ранку прийти на місце, де напередодні відбувалося масове безкоштовне дійство — концерт чи театралізоване свято. Кількість сміття, що залишається після глядачів, виходить за межі будь-якої уяви. Але вже за дві години місто знов сяє чистотою... до наступного масового заходу.

КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ: що? де? скільки коштує?


Зазвичай, професійне прибирання здійснюється не так аврально.

ЗАРПЛАТА ЗРОСТАЄ

Будь-якому підприємству доводиться підтримувати чистоту у робочих приміщеннях — складських, торговельних, офісних тощо. Для цього деякі фірми, виробництва, торговельні заклади, і навіть, заможні громадяни наймають професійних прибиральників, інші — звертаються до послуг клінінгових компаній. Незалежно від того, чому віддають перевагу, наведенням порядку безпосередньо займаються прибиральники. Попит на послуги професійних прибиральників у Києві високий і до того ж стабільний. Так, в останньому номері щотижневика з працевлаштування «Пропоную роботу» розміщено 69 оголошень, в яких запрошують на роботу прибиральників. Попит спричинив до зростання рівня зарплат: нині прибиральники можуть розраховувати на 500-800 грн.

ВИМОГИ РОБОТОДАВЦІВ

До здобувачів висуваються не складні вимоги. Проте роботодавці хочуть, аби прибиральники мали якийсь суміжний фах. Але, якщо поєднання прибирання з роботою посудомийки ще можна зрозуміти, то оголошення, в яких запрошуються прибиральники-кухарі, сприймаються доволі дивно, зважаючи на санітарні норми. Частина роботодавців перевагу віддають прибиральницям-жінкам. Причина — у їхній підвищеній сумлінності до виконання посадових обов’язків і відсутності амбіцій.

Вимоги до прибиральників


Вимога щодо працьовитості здобувачів є важливою для роботодавців, адже, за їхніми відгуками, сьогодні важко знайти людину, яка хотіла б заробляти, а не просто отримувати гроші. Вимоги щодо витривалості, акуратності, відповідальності та досвіду роботи трапляються у кожному другому оголошенні. Майже половина запропонованих вакансій — у закладах харчування, для яких наявність санітарної книжки — норма. Вимоги щодо проживання здобувачів у певному районі залежать від режиму роботи закладів — позмінно, повний день, певні часи (ранок, вечір), три дні через три тощо. Тому кожен здобувач зможе знайти роботу саме для себе, а працевлаштування не займе багато часу.
 
Олег БЕЗКОРОВАЙНИЙЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту