pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

Віддалена робота: остаточне встановлення тренду

 Зараз, найчастіше шукають спеціалістів з просування брендів у Instagram, віддалених офіс-менеджерів, операторів різних процесів та, «вічних» менеджерів з продажу.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Освітні події для молоді Києва в останній тиждень зими


 Календарна зима от-от завершиться, але навчання та саморозвиток ніколи не повинні завершуватися. Якщо прагнете відвідати цього тижня цікаві освітні події, офлайн чи онлайн, обирайте з пропонованих нижче.

 
23 лютого, середа – симуляційна гра «Країна гідності»
Метою цієї карткової гри є набуття знань щодо соціальних прав та їхніх взаємозв’язків із соціальною політикою. У грі беруть участь від трьох до п’яти гравців, які на період гри стають членами парламенту вигаданої країни. Гравці повинні прийняти виважені рішення, пов’язані з соціальною політикою, щоб забезпечити оптимальний план розвитку країни на найближчі роки. Граючи в цю гру, ви навчитеся добирати аргументи під час прийняття важливих рішень.
Захід відбудеться о 16-й годині в Центральній районній бібліотеці ім. П.Г. Тичини, вул. Шептицького, 24.
 
24 лютого, четвер – відвідайте онлайн-лекцію на тему «Психічне здоров’я»
Як свідчить дослідження Світового банку, близько третини українців протягом життя стикаються з психічними розладами. Якщо порівнювати з іншими країнами, серед наших співвітчизників спостерігається високий рівень депресії.
Онлайн-лекція нагадає молоді, як важливо приділяти увагу не лише своєму фізичному здоров’ю, а й психічному. Адже від стану нашої психіки залежить не тільки наш настрій та працездатність, а й спілкування з іншими людьми. Не пропускайте цю супер корисну лекцію, яку ви зможете переглянути, завітавши на інстаграм-сторінку Київського молодіжного центру.
 
26 лютого, субота – онлайн-тренування, щоб бути у формі
Якщо любите тренуватися в компанії, але часу на відвідин тренажерного залу не вистачає – відвідайте суботнє онлайн-тренування, яке відбудеться на інстаграм-сторінці Київського молодіжного центру. Разом спалювати калорії та пропрацьовувати кубики пресу веселіше, чи не так?
 
27 лютого, неділя: поговоримо на тему кар’єрного розвитку?
Побудова успішної кар’єри не складе труднощів, якщо ви профі. Але не забувайте, що інші фактори теж відіграють важливу роль. Наприклад, ваші особисті якості, вміння проявити себе і на співбесіді, і вже згодом, коли почнете працювати. Не менш важливо навчитися «продавати» власний професіоналізм. Щоб детальніше дізнатися про ці та інші корисні інсайти, які стосуються успішної кар’єри, завітайте в неділю на онлайн-лекцію. «Локація» та ж сама – інстаграм-сторінка КМЦ.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту