pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Нові широкі повноваження Держпраці

Інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця

• докладніше

Сумнівні вакансії, на які не варто подаватися

  З проблемою пошуку роботи може зіштовхнутися кожна людина. На жаль, достойне місце роботи не завжди вдається отримати, зважаючи на кількість сумнівних вакансій, які можуть трапитися пошукачу в інтернеті. Студентам теж варто взяти на замітку, як розпізнати сумнівні вакансії і не витрачати на них свій час.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Дивовижний світ краси


Дивовижний світ краси


Квіти – це посмішка Творця
(Народна мудрість)

Передумовою до написання цієї статті стала історія з життя. Перебуваючи в Росії, якось із друзями блукала вулицями одного маленького містечка. Спитали у перехожого, як нам пройти. «Ідіть прямо, а за будинком хохлів повернете ліворуч», – відповів він. Подякували і пішли. Аж тут виникло запитання: «Як же цей будинок впізнати?» Всі будинки та подвір`я, повз які проходили, були ніби голі. І тільки один єдиний на всій вулиці двір був засаджений квітами, ми його впізнали – «будинок хохлів»…
Дивовижний світ краси
Основа професіоналізму – дар від Бога...


Україна, без сумніву, з її традиціями прикрашати хати на «зелені свята», плести вінки з польових квітів на Івана Купала, висаджувати найрізноманітніші квіти біля оселі, може претендувати на звання законодавця флористичної моди. Квіти присутні на українському посуді, вишиванках, на старій бабусиній печі, у дворі і на городі між рядками картоплі і часнику. Навіть зухвала урбанізація не змогла знищити ці традиції. В літню пору підніміть голову на багатоповерхівки: на балконах ви побачите вазони з квітами. Це – наша українська флористика.

Щоб стати справжнім професійним фітодизайнером, не обов’язково мати спеціальну освіту. На думку фахівців, основа професіоналізму – це дар від Бога, певний стан душі. Бо тільки людина з великою фантазією може зробити з пасхального яйця витвір мистецтва чи накрутити сіно на горщик у вигляді дивовижної лілеї.

Пані Марія, адміністратор квіткового салону, до якого я завітала, зазначає: «Якщо у людини є дар, то смак можна прищепити». Але, мабуть, важливі навіть не ці якості. Справжній флорист повинен мати велике терпіння. З одного боку, – це робота з красою і в красі, а з іншого – кропітка праця. «І найголовніше, — продовжує розмову пані Марія, — флорист має бути психологом. Адже створюючи букет чи композицію, потрібно відчувати настрій і емоційний стан замовника. Тільки тоді можна створити композицію, що відповідає стану душі клієнта та особливостям святкового моменту. Звичайно, потрібен й досвід».

Мені було цікаво спостерігати за тим, як пані Марія пропонувала покупцеві «познайомитися» з квітами ближче: потримати їх в руках, понюхати, самому дібрати квіти для букету...

Ще недавно було престижним купувати величезні букети, загорнуті в поліетиленову упаковку чи гофрований папір. Сьогодні ж у моді невеликі кругленькі букетики на довгій ніжці. Квіти, як правило, добираються однокольорові, або контрастні.

Щоб створити букет, слід дотримуватися загальних правил, обов’язково враховувати запахи. Сьогоднішня мода диктує для чоловіків високі букети, а жінкам — круглі. Хоча чимало залежить і від особи, і від смаків. Для чоловіків добирають однотонні або контрастні квіти. Жінкам дарують букети з різнокольоровою гамою, але можуть бути певні деталі, на які зверне увагу тільки флорист, і надасть відповідну пораду.

Зазвичай, – продовжує розмову пані Марія, — купують квіти не тільки ті, які стоять довше, але й такі, що надзвичайно подобаються, навіть, якщо вони досить примхливі.


* * *

Сьогодні я стала багатшою на цілий світ – світ квітів, світ вишуканих ароматів і людської фантазії, що довершує природну досконалість.


 
Софія ЖУРАВСЬКА
Фото Єкатерини ТОЛМАЧОВОЇЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту