pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Підприємства змусили виплатити заборгованість по зарплатах

 Таким чином, 104 249 працівників, що чекали на виплати заборгованих грошей, нарешті отримали свої кошти.

 

• докладніше

Три питання до резюме

 Якщо, у вас «три так» - сміло поспішайте на співбесіду чи відправляйте резюме віддалено

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи будуть виплачуватися пенсії та зарплати в 2023 році?


 Поспішаємо заспокоїти всіх працівників соціальної сфери і не тільки – так, зарплати та пенсії будуть виплачуватися в наступному році. Які ж механізми та стратегії будуть задіяні нашим урядом для вирішення цього питання?

Насамперед хочеться висловити величезну подяку Європейському Союзу за ту колосальну макрофінансову допомогу, яка надійде в наступному році. За повідомленням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, для покриття всіх соціальних бюджетних видатків в 2023 році Європарламент погодив виділення «макрофіну» на суму 18 млрд євро. Цієї суми повинно вистачити, щоб всі українські пенсіонери, бюджетники, люди з інвалідністю та внутрішньо переміщені особи могли вчасно отримувати грошові виплати. Не забуваємо також про грантову допомогу від Сполучених Штатів в розмірі 4,5 млрд доларів, які уряд спрямує на покриття Україною всіх соціальних зобов’язань перед своїми громадянами. Міжнародний банк реконструкції та розвитку теж не залишиться осторонь. Виділені ним пів мільярда доларів український уряд спрямує на виплати малозабезпеченим та внутрішнім переселенцям, зарплату вчителям та лікарям.
Не забуваємо, що цього року Україна отримала від американців 13 млрд доларів прямої бюджетної підтримки. І це без врахування тих коштів, які американський уряд регулярно надає для посилення обороноздатності нашої країни.
Ухвалення «макрофіну» від ЄС – хто не згоден з цим рішенням?
Ще 6-го листопада президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн було анонсовано надання Європейським Союзом макрофінансової допомоги нашій країні. А вже 24-го листопада Європейським парламентом було погоджено виділення 18-ти мільярдів євро. Це рішення ще раз підтверджує слова президента Європарламенту Роберти Метсоли щодо підтримки країнами Євросоюзу України в наступному році.
Щоправда, з таким рішенням згідні не всі. Не забуваємо, що ухвалення таких серйозних рішень відбувається поетапно. Спочатку це рішення затверджується Радою Європи; після цього кожна країна Євросоюзу теж повинна окремо затвердити виділення Україні такої значної суми. «Великий друг» путінської росії Віктор Орбан, прем’єр-міністр недружньої нам Угорщини, вже поспішив заявити, що його країна не підтримає цього рішення. Втім, немає підстав сумніватися в тому, що Євросоюз знайде важелі впливу на Угорщину, яка відома подібними заявами.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту