pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

На що очікувати ринку праці у поточному році

Якщо говорити про загальний вплив процесів, які відбуваються на ринку праці, на економіку України, то вони мають «більш позитивний характер»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Найпопулярніші робітничі професії серед цьогорічних абітурієнтів, освіта для переселенців


 Вступна кампанія закладів професійної освіти завершилася 1-го листопада 2022 року. Як зазначили в Міністерстві науки та освіти України, на перший курс навчання було зараховано понад 85 тис. осіб. Як зауважив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, цьогорічний попит на робітничі професії, навіть попри війну, є досить значним.

За підсумками вступної кампанії можна визначити найпопулярніші робітничі професії серед вступників 2022-го року. Ними виявилися кухарі-кондитери, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, водії, електрогазозварники, перукарі-модельєри, кравці-закрійники, електромонтери з ремонту електрообладнання, трактористи-машиністи с/г виробництва, штукатури, плиточники-облицювальники.
Сергій Шкарлет також зауважив, що більшість закладів професійно-технічної освіти навчатимуться за змішаною формою навчання. Звичайно, це вимушений крок в умовах війни, адже практика для представників робітничих професій дуже важлива.
Що цікаво, для абітурієнтів сантехнічних професій презентовано мобільні застосунки з модулів «Опалення», «Водопостачання», «Водовідведення». Ці застосунки створювалися за навчальними посібниками і включають в себе покрокові ілюстрації для виконання завдань, тести для самоперевірки та відеоматеріали до кожного розділу.
Освіта для переселенців
Нагадуємо, що в столиці внутрішні переселенці мають можливість відвідувати безкоштовні курси з професійно-технічної освіти. Це спільна ініціатива департаменту освіти і науки КМДА та німецької урядової компанії GIZ. Проєкт носить назву «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні».
Можна опанувати одну з пропонованих робітничих професій:
Зварник
Навчальні курси доступні в Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства за адресою вулиця Клавдіївська, 21. Телефон для довідок – 044 294 6904;
Кухар
Навчатися на кухаря внутрішні переселенці зможуть в Київському професійному ліцеї транспорту. Адреса – вулиця Машиністівська, 1-Б. Телефон для довідок – 044 290 8121;
Електрик/електромонтажник
Навчання буде відбуватися в Київському професійному енергетичному ліцеї за адресою вулиця Білицька, 38-Б. Телефон для довідок – 044 430 9376;
Швачка
Навчатимуть цій затребуваній професії в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу. Адреса – проспект Юрія Гагаріна, 22. Телефон для довідок – 044 292 1710.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту