pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Що робити, щоб швидше знайти бажану роботу

 Важливо й постійно «оновлювати» свої навички та знання. Вказавши про це при пошуках роботи – ви набудете додаткових балів в очах рекрутера

• докладніше

Молоді художники і дизайнери, долучайтеся до хорошої справи!

 Навчаєтеся на художника чи дизайнера і хочете отримати свій перший справжній проєкт у портфоліо? Та ще й на додачу взяти участь в дуже благородній справі? Тоді для молодих обдарованих киян та жителів столиці є новина – на Київщині відбудують розбомблений притулок для тварин, а до участі в проєкті запросили долучитися молодих дизайнерів та художників.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Окремі пенсії в Україні зросли


 Згідно з інформацією Пенсійного фонду Україні, кількість пенсіонерів, у зрівнянні з минулим роком, в країні зменшилася. Так, станом на 1 липня поточного року, кількість таких громадян зафіксована на рівні 11 300 000 осіб, проте, як на цей період у році минулому, таких українців нараховували 11 711 000 людей.

Крім того, за даними фонду середній показник пенсійних виплат в Україні сягає 3 006 гривень на місяць. Це відбулося завдяки збільшенню таких виплат на 491 гривню, яке було здійснено 1 березня поточного року. У тому самому місяці, середній показник пенсії сягнув рівня у 3 033 гривні.

За оцінкою експертів, цей рік – період, у який пенсії зростають найбільше. Завдяки низькому рівню інфляції, що залишався останні п’ять років, такі показники свідчать про перше за довгі роки, зростання купівельної спроможності українських пенсіонерів.

Спочатку цього місяця були підвищені пенсійні виплати тим українцям, хто має суттєвий страховий стаж при низькій середній зарплатні протягом роботи. Також, збільшилися виплати учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та тим, хто отримав інвалідність будь-якої групи під час бойових дій на Донбасі.

Також, за останній час, в Україні збільшилися показники середньої заробітної плати. За останній рік вона зросла на 20% та склала 9 878 гривень на місяць. Принаймні, такі показники фіксувалися у період з січня по травень цього року. У цей момент було зафіксований зріст сум сплат у квітні, який був на 0.3% більший за наступний травневий. Але, якщо зрівнювати показники з тим самим періодом року минулого, то можна побачити зріст сум середньої зарплати на цілих 17,4%.

На сьогодні, у ТОП затребуваних вакансій в Україні потрапляють такі професії, як менеджер з продажу, котрому готові платити від 15 000 грн на місяць, водій (12 000 грн на міс), продавець (9 000 грн), бухгалтер та адміністратор (10 000 грн), кухар (10 700) та менеджер по роботі з клієнтами (10 400 грн).

Уряд пробує врегулювати питання щодо гідної оплати роботи в країні так як це може посприяти зменшенню відтоку кадрів за кордон. Враховуючи, що з наступного року для іноземних працівників, зокрема українців, офіційно буде відкрито ринок праці Німеччини, саме час вирішити питання отримання чималих здобутків українцями на батьківщині.  

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту