pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Нова робота? То, думайте, що кажете

 Починаючи працювати у новому колективі, не слід й шуткувати про розмір заробітної плати. Принаймні, поки не розберетеся що там і до чого з цим делікатним запитанням

• докладніше

Хочете працювати водієм, але не маєте водійського посвідчення? Ось нова процедура їхнього отримання

  Є люди, які змалку не уявляють своє життя без автомобіля, без керма і коробки передач під рукою. І якщо ви належите до цих людей, але ще навчаєтеся у ВНЗ і хочете отримати права, щоб, можливо, в майбутньому працевлаштуватися водієм – візьміть до уваги, що з 24 липня в нашій країні набули чинності нові правила отримання водійських прав.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ваша дитина хоче в ІТ – найкращі виші для навчання


 Якщо ви бачите, що ваша дитина в навчанні не пасе задніх – це означає тільки одне: можливо, настав час взяти її, образно кажучи, за руку та привести в ІТ? Так ви раз і назавжди забезпечите своїй дитині гідне майбутнє, адже всі ми добре з вами знаємо, наскільки перспективною та високооплачуваною є ІТ-сфера.

Тому давайте поговоримо про топ-3 найкращих українських ВНЗ, в які варто віддати свого сина чи доньку на навчання, щоб вони успішно опанували програмування.
Де краще навчатися – вдома чи закордоном?
На це питання не буде однозначної відповіді. Обирайте самі. В Україні теж можна отримати не гірші знання, ніж у вузах Польщі чи Німеччини. А якщо ваша дитина сама по собі дуже мотивована до навчання, то вона вивчить програмування в будь-якому вузі, в який би не пішла вчитися. А допоможуть їй у цьому найкращі українські вузи, і розпочнемо ми наш міні-ґайд із «Львівської політехніки».
Львівська політехніка.
Цей прекрасний львівський вуз вирізняється не лише вишуканою історичною будівлею головного корпусу. Ваша дитина навчатиметься в чудово обладнаних сучасних лабораторіях. Львівська політехніка співпрацює з багатьма ІТ-компаніями – приміром, Comarch, Edvantis, ELEKS, DataArt, Lohika, Adva-soft, SoftServe та іншими, тому скучати вашій допитливій дитині не доведеться.
КПІ ім. Сікорського.
Теж один з найкращих українських технічних ВНЗ, до якого варто віддати свою дитину на навчання, якщо ви бажаєте їй навчатися в найкращих. Тут на вашу дитину теж чекають найкращі умови для навчання, молоді та прогресивні викладачі, а також можливість працевлаштуватися в солідній ІТ-компанії ще під час навчання. Чудові перспективи, чи не так?
Український католицький університет.
Це приватний ВНЗ, але в них потужна програма ІТ-навчання. Вони займають провідні позиції в Україні в питання навчання програмуванню. Також співпрацюють з відомими ІТ-компаніями, тож ваша дитина, якщо не байдикуватиме протягом навчального періоду, зможе не лише добре навчитися програмувати, а й побувати на своїх перших співбесідах, працевлаштовуючись у найкращі ІТ-компанії.
Окрім цього, цей ВНЗ запропонує нестандартний підхід до навчання та неформальне спілкування з викладачами. Ця практика запозичена з досвіду викладання найкращих університетів світу – Гарварду, Оксфорду, Массачусетського інституту технологій тощо.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту