pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"50+" і це не про вік

 Уся річ лише у рівні кваліфікації шукача, який претендує на ці посади

• докладніше

Поради про власну справу, які краще проігнорувати

  Працюєте на звичайній роботі, але мрієте відкрити власну справу? В такому разі зважте на поради нижче, які сміливо можна віднести до найгірших порад про бізнес, які отримували відомі підприємці.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Освітян попросили не брати «вимушені» відпустки


 Педагогів України застерігають від того, щоб не підписувати відпустки без збереження зарплатні. Така практика набула поширення в березні, коли навчальні заклади не могли працювати з усім відомих нам причин.

Шановні педагоги, запам’ятайте, будь ласка, одну просту річ: якщо ваш навчальний заклад не може функціонувати надалі та надавати освітні послуги, керівництво вашого закладу повинно оголосити простій. Або ж вчинити ще краще – докласти усіх зусиль для того, щоб організувати дистанційне навчання, щоб і діти мали змогу продовжувати відвідувати уроки, нехай і в дистанційному форматі, і щоб вчителі могли й надалі працювати і отримувати зарплату в повному обсязі.
Освітній омбудсмен Сергій Горбачов зауважив на своїй сторінці у фейсбуці, що до нього надходило чимало звернень від педагогів із скаргою на те, що їх хочуть відправити в неоплачувані відпустку. Омбудсмен застерігає, що якщо ви власноруч написали заяву на таку відпустку, потім буде неможливо довести, що вас примусили це зробити. Окрім того, є ще одна перепона для повернення педагога з такої відпустки. Річ у тому, що тільки керівництво навчального закладу може відкликати педагога з відпустки. І в цьому й полягає проблема, адже директор школи може не захотіти цього зробити. Навіть звернення до Міністерства освіти і науки нічим вам не допоможе, адже максимум, що вони можуть – надавати певні рекомендації, які керівництво школи може проігнорувати, якщо порахує неприйнятними в даній ситуації.
Омбудсмен попросив освітян «вмикати» власну голову. Перш ніж підписати якийсь документ, який потім обернеться проти них самих, Сергій Горбачов закликав вчителів вивчити спершу ті норми та положення українського законодавства, які зберігають чинність та юридичну силу навіть під час воєнних дій.
Щоб докладніше ознайомитися із законодавством у цій сфері, завітайте на сайт «Освітній омбудсмен України» та прочитайте ось ці статті:
«Трудові відносини в умовах воєнного стану»,
«Як виплачувати заробітну плату працівникам закладів освіти під час воєнного стану»,
«Вчителі та викладачі можуть працювати дистанційно з будь-якої країни»,
«Вчителі та викладачі можуть працювати дистанційно поза межами України».
Надсилайте ці статті своїм колегам та друзям-педагогам, щоб вони мали уявлення, як чинити в ситуації, коли керівництво школи тисне на них із написанням подібних заяв.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту