pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

Банкірам на вихід?

 Певна «хвиля» звільнень банківських робітників спостерігалася протягом усього минулого "карантинного" року

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота на Львівщині для переселенців: які є варіанти, щоб працевлаштуватися?


 Львівська область стала одним з тих регіонів, які вже прихистили величезну кількість українців, змушених покидати рідні міста і населені пункти. Безумовно, їхня кількість зростатиме надалі, тому вкрай актуальним лишається питання – які є варіанти, щоб працевлаштуватися тим переселенцям, які не хочуть сидіти «на шиї» у волонтерів і місцевих мешканців.

Станом на 10 березня у Львівській області можна відшукати майже дві з половиною тисяч вакансій, а розмір заробітної плати коливається в межах від мінімальної і аж до тридцяти тисяч гривень. Таку інформацію нещодавно оголосила прес-служба обласного центру зайнятості.
Які вакансії наразі є найбільш актуальними? Це трактористи або трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, продавці в різних сферах бізнесу, комплектувальники меблів, складальники-клепальники, охоронна діяльність. Також охочі попрацювати можуть влаштуватися касирами торговельних залів, кухарями, сторожами, водіями автотранспортних засобів, радіомеханіками, інженерами-технологами, швачками, токарями, фрезерувальниками, шліфувальниками тощо. Більш повну інформацію про всі наявні вакансії переселенці можуть відшукати, звернувшись до Львівського обласного центру зайнятості. 
В зв’язку із зростанням кількості переселенців на Львівщині місцева влада просить підприємства та виробництва оперативно повідомляти обласний центр зайнятості про вакантні посади і вільні робочі місця. Що стосується додаткової інформації, переселенці можуть отримати її за телефоном (032)233-01-67.
Звичайно, комусь зазначені вище вакансії не припадуть до смаку, але хіба зараз час, щоб цуратися не надто престижної роботи? Не будемо забувати, що економіка та бізнес повинні функціонувати в умовах воєнного стану, адже бюджет нашої країни повинен регулярно поповнюватися, бо звідки тоді виплачувати зарплати, пенсії та інші соцвиплати? До слова, сьогодні, 12 березня, радник глави Офісу президента Олексій Арестович наголосив на тому, що багато людей не працює, тому важливо продовжувати своє звичне життя: працювати, займатися спортом, адже той факт, що багато людей не працює, може загрожувати тяжкими наслідками для нашої економіки.
Тому давайте будемо мудрими та розважливими в цей нелегкий час: обороняти країну – це дуже важливо, але не менш важливо продовжувати працювати. І просто жити, як би це банально не звучало.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту