pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Глобальная "детенизация" украинского бизнеса?

 В сфере строительства таких работников оказалось в 2,6 раза больше по сравнению с указанным прошлым месяцем, в сфере торговли – в 3,6 раза, в ресторанном и гостиничном бизнесе – в 5 раз.

• докладніше

Нова форма трудового договору – що вона передбачає?

 Верховна Рада України прийняла законопроєкт, який передбачає внесення у КзПП нового трудового договору.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зарплата, яку можна вважати достойною: про що свідчать результати нещодавнього опитування українців?


 Заробітна плата, та й узагалі фінансове питання – болючі місця для багатьох українців. І все ж давайте з’ясуємо, яку зарплату, згідно нещодавніх опитувань, українці вважають достойною.

Як показали результати опитування, достойною зарплатою українці вважають таку, яка надасть змогу комфортно і пристойно жити, не турбуючись про те, де б іще підзаробити. Багатьох респондентів цілком і повністю влаштувала б зарплата на рівні 25 тисяч гривень на місяць. Але якщо говорити про киян, сума зарплати має бути не меншою, ніж 35 тисяч гривень на місяць. Бажання жителів столиці цілком зрозумілі, бо в Києві не тільки вища вартість життя, а й запити людей вищі, ніж в обласних центрах.
Але серед опитаних знайшлися й такі, хто не спромігся визначитися для себе, якою повинна бути пристойна зарплата (всього лиш 10% від усіх респондентів). А п’ята частина опитаних українців погодилися на зарплату у розмірі 15-20 тисяч гривень, лиш би виплачували її без затримок.
Якщо брати середні показники по опитуванню, то апетити більші у чоловіків – близько 30 тисяч гривень на місяць; побажання жінок стосовно зарплати дещо скромніші – на рівні 25 тисяч гривень (нагадуємо, це за усередненими результатами опитування). Якщо говорити про вік респондентів і їхню відповідь, найбільші запити стосовно зарплати в українців середнього віку (35-54 р.), а старші люди і молодші за 35 висловилися дещо скромніше стосовно омріяного рівня зарплати.
А як щодо місця проживання – чи має цей факт на результати опитування?
Так, має. Найбільші очікування стосовно зарплати – у киян, про що вже говорилося вище. А от з іншими областями України склалася наступна картина: найбільші апетити продемонстрували мешканці центральних областей України (30 тисяч гривень), жителі західних, східних та південних областей мають дещо скромніші побажання (25 тисяч гривень).
Безперечно, на відповідь стосовно бажаної зарплати вплинув розмір населеного пункту: у великих містах – вищі запити, в невеликих містах, відповідно, запити поскромніші.
Чому це питання, тобто рівень оплати праці, настільки важливе? Тому що цей показник безпосередньо вплине на розмір майбутньої пенсії. Він є навіть вагомішим, ніж розмір трудового стажу.
Ось такі результати нещодавно проведеного опитування від дослідницької компанії Gradus. А для вас який розмір зарплати є прийнятним?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту