pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В БУКВАльном смысле

Вероятно, руководствуясь чеховской истиной «краткость — сестра таланта», современные работодатели просто не могут выпустить из рук резюме, пестрящие аббревиатурами. И не только традиционными ВО, ОР и ПК, наличие которых у соискателей на «хорошую должность» даже не обсуждается. Но и более замысловатыми, часто иноязычными буквосочетаниями: CIPR, CFA, CIA, CIPA... Попробуем расшифровать некоторые из столь полюбившихся эйчарам сокращений. А главное — разобраться, стоит ли стремиться получить их в личный образовательный актив.

• докладніше

Купувати франшизу чи ні – ділимося міркуваннями

 Якщо вам набридло працювати на когось, а не на себе, і ви подумуєте, яким бізнесом зайнятися – зверніть увагу на франчайзинг. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Школа журналістики для молоді – є бажаючі навчатися?


 Наприкінці січня стартує новий навчальний рік у «Дитячій школі журналістики», навчатися в якій зможуть обдаровані учні і студенти столиці. Навчання в школі безкоштовне – завдяки перемозі проєкту медіашколи серед інших громадських ініціатив Києва.

Маленька довідка: в квітні 2021 року проєкт «Дитячої школи журналістики» був поданий на Громадський бюджет 2022 р., у вересні став переможцем – за нього проголосували більше 2 тис. киян. З бюджету Києва на реалізацію проєкту медіашколи буде виділено більш ніж 1 млн. гривень.
Навчатися в школі можуть діти від 12-15 років, а також студенти. Для учнів ця школа стане чудовою нагодою підвищити свою медіаграмотність і, можливо, вибрати для себе майбутню професію. Студентам запропонують декілька форм навчання: вони зможуть навчатися невеликими групами, їм будуть проводити майстер-класи, тренінги і навіть індивідуальні консультації.
Хто навчатиме?
Передаватимуть свої знання молодому поколінню досвідчені тренери та лектори – професійні журналісти. В пріоритетах навчального процесу – ефективне поєднання теорії та практики, а також проведення самостійної та колективної роботи учнів медіашколи над справжніми проєктами журналістів. Студенти матимуть можливість проявити свої таланти перед викладачами школи, які працюють у ЗМІ. Це також чудова нагода, щоб обзавестися діловими контактами на майбутнє. За результатами навчання буде виданий сертифікат, а найкращі проекти навіть можуть потрапити в телеефір каналу «Київ».
Як надіслати заявку на участь?
Щоб подати заявку на участь, дітям та студентам потрібно створити відео-візитівку про себе, і розповісти на камеру про себе, свої захоплення і чому виникло бажання навчатися у «Дитячій школі журналістиці». Надсилайте відео в дірект інстаграм-сторінки школи. Поспішайте, заявку можна надсилати до 29 січня, станом на 21 січня залишилося 6 місць. 
Ще одна новина для творчої молоді столиці: до 15 березня надсилайте свої художні твори на здобуття авторитетної нагороди для молодих письменників – міжнародну німецько-українську премію імені Олеся Гончара. Подавати свої прозові чи віршовані твори можуть автори віком до 30 років, які мешкають в нашій країні чи за кордоном. Урочисте нагородження переможців відбудеться вже традиційно, третього квітня, в день народження О. Гончара.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту