Наприкінці січня стартує новий навчальний рік у «Дитячій школі журналістики», навчатися в якій зможуть обдаровані учні і студенти столиці. Навчання в школі безкоштовне – завдяки перемозі проєкту медіашколи серед інших громадських ініціатив Києва.
Маленька довідка: в квітні 2021 року проєкт «Дитячої школи журналістики» був поданий на Громадський бюджет 2022 р., у вересні став переможцем – за нього проголосували більше 2 тис. киян. З бюджету Києва на реалізацію проєкту медіашколи буде виділено більш ніж 1 млн. гривень.
Навчатися в школі можуть діти від 12-15 років, а також студенти. Для учнів ця школа стане чудовою нагодою підвищити свою медіаграмотність і, можливо, вибрати для себе майбутню професію. Студентам запропонують декілька форм навчання: вони зможуть навчатися невеликими групами, їм будуть проводити майстер-класи, тренінги і навіть індивідуальні консультації.
Хто навчатиме?
Передаватимуть свої знання молодому поколінню досвідчені тренери та лектори – професійні журналісти. В пріоритетах навчального процесу – ефективне поєднання теорії та практики, а також проведення самостійної та колективної роботи учнів медіашколи над справжніми проєктами журналістів. Студенти матимуть можливість проявити свої таланти перед викладачами школи, які працюють у ЗМІ. Це також чудова нагода, щоб обзавестися діловими контактами на майбутнє. За результатами навчання буде виданий сертифікат, а найкращі проекти навіть можуть потрапити в телеефір каналу «Київ».
Як надіслати заявку на участь?
Щоб подати заявку на участь, дітям та студентам потрібно створити відео-візитівку про себе, і розповісти на камеру про себе, свої захоплення і чому виникло бажання навчатися у «Дитячій школі журналістиці». Надсилайте відео в дірект інстаграм-сторінки школи. Поспішайте, заявку можна надсилати до 29 січня, станом на 21 січня залишилося 6 місць.
Ще одна новина для творчої молоді столиці: до 15 березня надсилайте свої художні твори на здобуття авторитетної нагороди для молодих письменників – міжнародну німецько-українську премію імені Олеся Гончара. Подавати свої прозові чи віршовані твори можуть автори віком до 30 років, які мешкають в нашій країні чи за кордоном. Урочисте нагородження переможців відбудеться вже традиційно, третього квітня, в день народження О. Гончара. |