pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Правильний колір одягу для співбесіди

Може білий вам краще личить, але все жд таки... 

• докладніше

Цього літа відпочинок буде не для всіх

Українці масово відмовляються від відпрочинку цього літа. Що трапилося?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Український заробітчанин гульнув у Польщі аж на 800 тисяч гривень


 Заробітчанська доля загалом нелегка: доводиться працювати в іншій країні, серед людей з іншою ментальністю та культурою. В новинах вряди-годи з’являються повідомлення, що український заробітчанин травмувався на виробництві, або втрапив у ще якусь халепу. Саме про один з таких випадків розповімо далі.

  Ця неприємна пригода сталася у Варшаві, де живе і працює українець. Невдалий похід до go-go клубу завершився для нього дуже печально: він втратив за один вечір фактично усі зароблені гроші. Сума чимала – 120 тисяч злотих. Це приблизно 800 тисяч гривень.
  За словами заробітчанина, того вечора вони з друзями відпочивали, гуляючи польською столицею. Звісно, випивали. Минаючи розважальний заклад, до них вийшли вродливі дівчата і запросили всередину. Одна з працівниць клубу зауважила, що вони напідпитку і поцікавилася, чи не хочуть вони продовжити цей приємний вечір разом з ними. Пообіцяла, що перший коктейль буде за рахунок закладу.
  Але навіть це виявилося неправдою, бо за безкоштовний коктейль довелося заплатити. Потім до їхньої компанії підсіли декілька дівчат, а нашого нещасливця покликали до якоїсь VIP зали. Далі уже все було, наче в тумані. Українець вважає, що йому щось підсипали у коктейль, адже він нічого не пам’ятає з того, що відбувалося потім.
  «Підозрюю, що мені щось підсипали у напій і я перестав розуміти, що роблю. Мені підносили термінал, щоб я вводив PIN. Які там були суми – я не розумів. Майже всі гроші, що були у мене на рахунку, зникли. Залишилося лише 400 злотих», – так потерпілий прокоментував цю неприємну для себе ситуацію.
Виявивши втрату майже всіх зароблених грошей, він звернувся зі скаргою до адміністрації закладу. Проте працівники клубу відмовилися повертати йому гроші, надавши відео з камер спостереження: мовляв, ніхто чоловіка не примушував витрачати зароблені гроші.
  Звернення в польську прокуратуру теж не принесли результату. Наразі заробітчанин шукає інших потерпілих, які так само «казково гульнули» в цьому закладі. З їхньою допомогою надіється повернути втрачені кошти.
  Словом, будьте обачними, вирушаючи на заробітки. А якщо вже завітали до розважального закладу, щоб повеселитися – пильнуйте за приготуванням напою. Як видно з описаної вище ситуації, приймати готові коктейлі з рук дівчат-працівниць може обернутися втратою чималої суми.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту