pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Забег в «ширину»

Хорошим управленцем может стать только один из 100 сотрудников — утверждают психологи. Впрочем, желающих занять руководящее кресло, как правило, в десятки раз больше. Высокие зарплаты, статус и желание почувствовать собственную значимость провоцируют к участию в гонке по карьерной лестнице. Однако стремятся к руководящим вершинам не все.

• докладніше

У Києві поступово відновлюється бізнес

 Безлюдні вулиці, зачинені магазини та ресторани, перукарні та кав’ярні, а також вікна, затулені фанерою та заліплені скотчем – ще місяць тому так виглядав Київ. А зараз потроху столиця України оговтується від жахіть війни і повертається до життя. Не оминає це питання й сфери бізнесу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи можна розраховувати на кредит безробітному?


 Це питання хвилює багатьох українців: не тільки безробітних, а й тих, хто працює, лишень зарплату отримує в конверті. І хоча відсутність офіційного працевлаштування ускладнює завдання, але кредит все ж можна отримати. Щоправда, на великі суми не варто розраховувати.

З яких причин банки відмовляють безробітним? Перерахуємо їх:
  • Низький рівень доходу;
  • Безробітний не може офіційно підтвердити свій дохід;
  • Проблеми з кредитними виплатами в минулому;
  • Неправдива інформація і замовчування фактів.
 
Як збільшити свої шанси на отримання кредиту?
Зазначимо одразу – цільові кредити (на купівлю будинку чи транспортного засобу) громадянам, які не працюють або влаштовані на роботу неофіційно, оформити навряд чи вийде. Але отримати невелику суму для оплати, приміром, навчальних курсів або ремонту – ви можете розраховувати. Але дотримуйтеся рекомендацій, наведених нижче.
Ваша чесність. 
Так, як банально б це не звучало, але вказуйте в анкеті позичальника лише правдиву інформацію. Це стосується мети кредитування, місцем роботи (нехай і неофіційним), додатковими джерелами надходження коштів (якщо вони є). Вкажіть також в анкеті правдивий номер когось із родичів чи колег, які зможуть підтвердити вашу спроможність розрахуватися по кредиту.
Позитивна кредитна історія. 
Навіть якщо громадянин на даний час не працює, відсутність проблем з кредитами в минулому позитивно вплине на рішення фінансової організації надати вам означену суму. Якщо хочете переконатися в своїй чистій кредитній історії, завітайте на сайт Українського бюро кредитних історій або Приват24.
Поміркована сума. 
Не зазіхайте на значні кошти! Для початку надайте запит на невелику суму. Якщо зарекомендуєте себе добропорядним клієнтом, наступного разу вам, цілком імовірно, збільшать ліміт.
 
Які банки в Україні надають кредити безробітним?
В Приватбанку безробітним та влаштованим неофіційно можна оформити кредитку на невелику суму. Якщо регулярно користуватиметесь кредитною карткою – і, що важливо, своєчасно поповнюватимете її, – з часом ліміт можна буде збільшити.
В Монобанку теж можна оформити картку з невеликим лімітом. Як і в Альфа-Банку. Щоправда, Альфа-Банк поцікавиться у позичальника, наскільки чистою є його кредитна історія. Якщо у безробітного з цим усе гаразд, в окремих випадках можна спробувати отримати більшу позику. Але нерухомість доведеться залишити під заставу.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту