pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Секрет довголіття - короткий трудодень?

 Навіть ті, хто не поспішає вихваляти нову трендову «короткість» робочих термінів, признають необхідність збільшення у такому разі, обідньої перерви із додаванням декількох коротких «брейків» протягом усіх восьми годин роботи

• докладніше

Вільне працевлаштування для всіх українців: новий проект уряду

 Чималі «плюси» даний проект містить й для роботодавців, які активно сприятимуть його впровадженню

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи впливає поведінка батьків на наші робочі відносини?


  На те, як ви спілкуєтеся з колегами по роботі, впливає багато чинників. На якість комунікації впливає тип керівника, культура спілкування в компанії та характери інших співробітників. А також – як вирішувалися конфлікти в сім’ї кожного окремо взятого працівника.

   Якщо ви спілкувалися на роботі з колегами, яким складно миритися з негативними відгуками про свою роботу, які не наважуються попросити про допомогу чи жахливо бояться невдачі – будьте певні, коріння цих проблем криється в їхній сім’ї, дитинстві та дорослішанні. Якщо з одним працівником спілкуватися приємно, він вміє мирно вирішувати конфлікти – в його сім’ї саме так все і було: батьки спокійно обговорювали непорозуміння і знаходили шляхи вирішення ситуації. Якщо ж у вашого колеги «важкий» характер – висловлюючись термінологією психологів, у нього склалася специфічна модель міжособистісних стосунків.
   Загалом відносини з батьками (і батьків між собою) впливають потім на всі взаємини, які будуть у нашому житті. Адже саме батьки показують дітям модель поведінки. І те, як вони вирішують свої конфлікти, означає також, що швидше за все саме так вирішуватимуть конфлікти і їхні діти.
     Психологи виділяють три типи прив’язаності, які формуються в дитинстві: безпечний, або надійний, тривожний та уникаючий.
    Якщо ви впевнені у своїй цінності, довіряєте колегам на роботі та начальству – у вас сформований надійний тип особистості. Якщо немає видимих причин не довіряти людині – ви не станете цього робити «по замовчуванню», як у випадку тривожного чи уникаючого типу прив’язаності. Які ризики вони несуть для майбутнього дитини, які не пощастило їх «набути» в конфліктній чи неблагополучній сім’ї?
     Люди з тривожним типом прив’язаності не тільки мають низьку самооцінку: їх переслідує страх відмови, вони постійно потребують заспокоєння в тому, що їх люблять і цінують. В уникаючого типу прив’язаності – інша «тактика». Зрозуміло, що такі люди теж володіють низькою самооцінкою. Але на додачу вони схильні уникати близьких стосунків з іншими людьми, уникати зближення з колегами по роботі. 
     Але не все так печально. Люди з тривожним типом прив’язаності, наприклад, схильні виявляти більше уважності до ризиків та небезпек. У відповідних професіях вони можуть себе проявити на високому рівні. Людям з уникаючим типом прив’язаності підійдуть професії, які не потребують тривалих контактів з людьми.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту