pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Що є "успіх"?

 До речі, розуміння цього - це також одна з ознак вашого успіху, здобутого на цьому етапі у житті

• докладніше

Гроші під ногами: заробіток на каштанах

  Вулиці Києва встелені плодами кінського каштану. Та й не тільки Києва. Тож киянам та жителям інших міст, вирушаючи на прогулянку парками та скверами, можна ще й підзаробити.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Роботодавці-шахраї – як їх розпізнати?


   На ринку праці трапляється чимало недобросовісних роботодавців, які заманюють до себе захмарними перспективами. Проте в результаті ви відчуєте лиш розчарування, повіривши таким оголошенням про роботу на слово. Як розпізнати непорядних роботодавців? Виокремимо ознаки, за якими ви легко «вирахуєте» роботодавців-шахраїв.

  Якщо у вас наперед вимагають гроші, – мотивуючи це тим, що «спільна справа» потребує вкладень; або ж вам потрібно зробити ще якісь внески, а причину вам швиденько повідомлять: оплата за навчання чи поштові витрати, сплата якихось незрозумілих внесків і т.д. Порядний роботодавець не вимагатиме жодних фінансів наперед, адже розуміє, що людина прийшла шукати роботу саме через брак фінансів. Це ж очевидно, хіба ж ні?
     Висока зарплата – але мінімальні вимоги до кандидата.
    Інтернет рясніє оголошеннями на зразок «Заробляй сто і більше доларів за 2-3 години в день! Без досвіду і додаткових вкладень!». Зрозуміло, що це лише гучні слова, щоб привабити працівників. Кожен фахівець має свою «ціну», і чим кваліфікованіший спеціаліст, чим більше у нього досвіду – тим більшу зарплату він повинен отримувати. А людині без досвіду, ясна річ, ніхто не запропонує таку високу оплату праці – це банально суперечить принципам трудових відносин.
     Випробувальний термін без трудового договору.
   Взагалі випробувальний термін – це нормальна практика для усіх роботодавців. Період стажування дає роботодавцю можливість оцінити професійні якості нового працівника. Зазвичай одного-двох тижнів достатньо, щоб мати уявлення, яку людину взяли на роботу. І випробувальний термін, будьте певні, оплачується. Якщо роботодавець не вказує про цей момент у трудовому договорі, але розказує вам, що вам все оплатять, але неофіційно (тобто в конверті), або ж взагалі не збираються оплачувати – будьте обачними! Можливо, після завершення випробувального терміну вас не візьмуть на роботу, мотивувавши недостатнім рівнем компетенції. Недобросовісні роботодавці саме так і роблять, використовуючи людей як безкоштовну робочу силу.
     Як оформлене саме оголошення про роботу.
   Зверніть на це увагу, бо солідні компанії: 1) Не прикріплюють оголошення про вакансію на стовпах, зупинках та парканах; 2) сам текст оголошення – чіткий, інформативний, і без граматичних помилок, до речі. 
    Звичайно, такі оголошення, розклеєні на стовпах чи зупинках автотранспорту, не обов’язково будуть шахрайськими. Здебільшого це будуть несерйозні пропозиції: наприклад, неофіційне працевлаштування, сезонний підробіток чи низькооплачувана робота.
   Пам’ятайте, що оголошення від порядного роботодавця – максимально прозорі. Вам одразу розкажуть, яку зарплату і за які обов’язки ви будете отримувати, повідомлять про графік роботи та інші умови праці.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту