pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Богемская учеба

Получение высшего образования в Чехии по праву считается одним из самых приемлемых вариантов обучения за границей. Ведь именно здесь находятся старейшие вузы Европы, а студентам предоставляются солидные льготы и скидки. К тому же учтите легкий для изучения язык, невысокую стоимость жилья и продуктов, низкий уровень преступности, доброжелательное отношение к украинцам, богатую культуру и историю… И все равно получите далеко не полный список преимуществ обучения в этой славянской стране. Впрочем, обо всем по порядку…

• докладніше

Виды тестов для собеседования

 Собеседование – определяющая деловая встреча соискателя и работодателя, на которой им необходимо выяснить подходят ли они друг для друга. Поэтому следует использовать это время эффективно, выясняя все тонкости совместного сотрудничества. Кроме выяснения, какими профессиональными умениями и навыками обладает специалист, работодатель часто хочет знать личностные качества специалиста. Узнать о человеке все за одну встречу невозможно, поэтому работодатель часто практикует проведение тестов на выявление личных качеств и умений.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як стати дизайнером комп’ютерної графіки?


Як стати дизайнером комп’ютерної графіки?«Дизайн» — це художнє конструювання, різноманітні види проектної діяльності, що має на меті формування естетичних та функціональних якостей предметів та оточуючого середовища. Отже, це створення естетичного та зручного.
Як стати  дизайнером комп’ютерної графіки?
Фото Єкатерини Толмачевої


«Комп’ютерний дизайн» — це більш зручний спосіб створення дизайну, який здатний надати набагато більше можливостей. Підкреслю, що «комп’ютерний дизайн» — це процес створення якогось графічного зображення в залежності від мети, а комп’ютер – це «інструмент» для цієї роботи. Чим краще дизайнер володіє «інструментом», тим вище рівень його роботи, тим менше часу він витрачає на пошук рішень та реалізацію замисленого. Саме тому навчання за спеціальністю «Дизайнер комп’ютерної графіки» починається з оволодіння інструментом, тобто з вивчення комп’ютерної графіки та верстки. У нашому Навчальному центрі цьому приділяється досить велика увага: 3 місяці слухачі курсів вивчають графіку, а 3 тиждні — верстку. Програми Photoshop, Illistrator, Corel DRAW та QuarkXPress викладаються у повному обсязі та в новітніх комп’ютерних версіях.

Вже 10 років Навчальний центр «Успіх» йде разом з технічним прогресом, застосовуючи в процесі навчання досягнення науки і техніки. Зазначу, що, крім відмінної комп’ютерної техніки, «швидкісного» інтернету, новітнього програмного забезпечення, для навчання дизайнерів використовуються: планшет — пристрій для ручного малювання на комп’ютері, сканер та цифрова фотокамера — для обробки цифрової фотографії.

Вміння працювати з комп’ютером — це обов’язкова умова, але не визначальна. Дизайнер комп’ютерної графіки повинен знати теорію дизайну та орієнтуватись у колористиці (науці про властивості та застосування кольорів), теорію рекламного дизайну та бути обізнаним у головних принципах реклами, володіти знаннями у сфері процесу додрукової підготовки. Всі ці важливі пункти фаху є в програмі навчання курсу, а саме: «Основи композиції» —32 академічні години, «Дизайн реклами виконання дипломної роботи» —28 академічних годин, «Додрукова підготовка (prepress)» —24 академічні години.

У цілому, програма навчання побудована таким чином, щоб якнайкраще підготувати слухачів курсів для роботи в типографіях, видавництвах, поліграфічних фірмах, редакціях газет і журналів, в рекламних агенціях та рекламних відділах компаній, тобто дати максимум необхідних знань, і тим самим дати людині максимальний шанс працевлаштуватися.

Після закінчення курсу випускник отримує диплом Навчального центру та можливість безкоштовного працевлаштування. За заявами роботодавців ми направляємо наших випускників на роботу в компанії. Приємно відзначити, що наші випускники та їх роботодавці задоволені якістю навчання на наших курсах. Випускники рекомендують своїм знайомим навчатись у нас, а роботодавці с задоволенням знову звертаються до нас по допомогу у кадровому питанні.

Шановні майбутні дизайнери комп’ютерної графіки! Ласкаво просимо Вас до Навчального центру «УСПІХ» на наші курси!

 
З повагою,
директор Навчального центру «УСПІХ»
Капкан Ірина Миколаївна
216-17-05, 246-83-96
www.uspeh.net.ua
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту