pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Ким бути?": актуальне національне питання України

Наразі, ситуація із безробіттям в Україні виглядає, прямо кажучи "так собі" 

• докладніше

Мотиваційний лист для вступу-2022: що вам потрібно знати?

 Оскільки цьогорічна вступна кампанія передбачає також надання абітурієнтами до вступної заяви мотиваційного листа – пропонуємо розглянути в цій статті, як правильно надіслати такий лист.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Яким країнам українські заробітчани надають перевагу?


      Попри те, що Польща активно потребує заробітчан, українці все більше обирають такі країни для трудової міграції, як Чехія і Німеччина. Причина очевидна – розмір зарплати суттєво відрізняється. Якщо в Польщі зарплати для заробітчан починаються від 2,8 тис. злотих, то в Німеччині – від 7 тис. злотих і вище (якщо перевести в польську валюту). Різниця суттєва.

     А тепер – ще трохи цифр. Мінімальна зарплата в Польщі – 2,8 тис. злотих брутто, в Україні – 6 тис. грн. (або приблизно 900 злотих); в Німеччині мінімальна зарплата з 1 липня 2021 року в перерахунку на злоті становить 7 тисяч (1,5 тис. євро). Тобто в Німеччині за ту ж саму роботу працівник отримає в 2,5 рази більше, ніж у Польщі (про нашу мінімальну з/п скромно промовчимо).
     Але для багатьох заробітчан поїздка на роботу в Німеччину ускладнюється з кількох причин. В цій країні досить часто від вас вимагатимуть знання німецької мови. Друга причина – рівень тіньової зайнятості набагато нижчий, ніж у сусідній Польщі. Тобто в Польщі значно легше влаштуватися на нелегальну роботу. Та ще й знання мови не вимагається на кожному кроці; але більшості українцям навіть без знання польської доволі легко зрозуміти, що хоче від нього роботодавець. А з німецькою мовою, на жаль, так не вийде.
     Але навіть ці причини не зупиняють кількість бажаючих працювати саме в Німеччині. Розмір зарплати – найкращий і найсильніший мотиватор, і задля такої справи можна й репетитора з німецької мови найняти, і працевлаштуватися через офіційні агентства з пошуку і підбору персоналу. 
Для Польщі це питання – доволі болюче, адже відсутність українських заробітчан вплине на економічне зростання. І це дійсно серйозне питання для польської влади, адже попит на працівників із східного кордону є найвищим за останні роки. Та й, окрім Німеччини, чимало охочих обирають роботу в Чехії.      Якщо бажаєте працювати саме в цій країні, до вашої уваги – сотні різних вакансій. Особливо затребувані технічні та медичні працівники. Якщо маєте медичну або технічну освіту, зможете непогано заробляти – офіційно і з соцпакетом в комплекті.
     Така в цілому ситуація з українськими заробітчанами і найближчими до нас країнами Євросоюзу. Щодо самих українців, охочих переїхати в іншу країну для життя та роботи, причому назавжди, не бракує (40%). Але, як свідчать опитування, майже 54% наших громадян не готові виїхати за кордон на постійне місце проживання.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту