pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Шило и "мыло"

• докладніше

Безробітним – майже 100 000 гривень на власну справу

  З настанням 2022-го року окремі категорії безробітних громадян зможуть отримати майже 100 тисяч гривень на створення та розвиток власної справи. Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики України.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Нова форма трудового договору – що вона передбачає?


 Верховна Рада України прийняла законопроєкт, який передбачає внесення у КзПП нового трудового договору. Проєктом Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості» (від 25 лютого 2021 р., №5161) передбачено укладання між роботодавцем і працівником «Трудового договору з нефіксованим робочим часом».

Розглянемо деякі моменти, з якими повинен бути ознайомлений працівник, перш ніж укласти такий договір.
Згідно умов такого договору, конкретний час виконання робочих завдань не встановлюється. Обов’язки працівника полягають у тому, щоб виконувати роботу виключно у разі надання її власником або уповноваженим ним органом. Тому гарантій того, що робота буде на постійній основі, даний договір не надає. Але якщо ви відпрацювали протягом календарного місяця менше 32-х годин, все одно ви отримаєте заробітну плату як за 32 години, бо така мінімальна тривалість робочого часу, про що зазначається в договорі.
Обов’язки роботодавця в разі укладення такого договору полягають у тому, що він визначає обсяг роботи і час залучення співробітника до її виконання. Після узгодження з працівником робочого режиму і тривалості робочого часу, який знадобиться для її виконання, працівник може приступати до своїх безпосередніх обов’язків.
Зауважте, що кількість таких договорів не повинна перевищувати 10% від усіх укладених у вашій компанії трудових договорів. А якщо у вас працює менше десяти працівників, ви можете укласти тільки один трудовий договір з нефіксованим робочим часом.
Чи може працівник відмовитися від виконання роботи, якщо його щось не влаштовує? Може, якщо:
1) роботодавець порушує умови трудового договору і змушує працювати понаднормово;
2) роботодавець пропонує виконати роботу, яка порушує мінімальні терміни для її виконання, а ці моменти, як уже згадувалося вище, одразу прописуються в документі.
Безумовно, появу нового формату врегулювання трудових стосунків можна розглядати як закономірні наслідки пандемії коронавірусу. Коли багато людей, опинившись в ізоляції, були змушені працювати віддалено, прийшло розуміння, що роботу можна виконувати ефективно і в будь-який час доби – кому як зручно. Наскільки приживеться такий вид трудового договору, наскільки охоче його укладатимуть обидві сторони робочого процесу – невідомо; про конкретні цифри можна буде говорити через один-два роки.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту