pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Українська IT сфера опинилася під загрозою

 Щорічний попит на нових ІТ-фахівців в Україні, вже складає від 30 000 до 50 000 спеціалістів-айтишників

• докладніше

МОН запускає іміджеву кампанію для реклами професійної освіти

  У нашій країні ставлення до проф.-тех. освіти з боку підлітків, м’яко кажучи, не дуже. Щоб змінити їхню думку в кращу сторону, Міністерство освіти і науки України вирішило запустити іміджеву комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Можлива заборона праці для невакцинованих українців


Епопея із проблемами, які викликала пандемія коронавірусу, триває, й сьогодні, найбільшим питанням ситуації постає швидка вакцинація українського суспільства. Яке, до речі, не дуже й бажає вколювати собі ковід-вакцину.

Уряд, не вагаючись, обіцяє запровадити самі жорстокі санкції проти тих, хто не підкориться обов’язковій вакцинації. Таким чином, в уряді пропонують заборонити працювати всім, хто не пройшов процедуру вакцинації.

Не зважаючи на те, що формально, вакцинація від коронавірусу є цілком добровільною справою, вітчизняні чиновники посприяти масовій вакцинації від Covid-19, погрожуючи обмеженням в правах на роботу всіх тих, хто не зробив своєчасно щеплення. Також, певні обмеження у праці можуть ввести й для транспортників, сфери громадського харчування, комерційних та комунальних установ та компаній, співробітники яких регулярно безпосередньо контактують із населенням.

У той самий час, численні юристи прогнозують масові звернення до суду з боку тих громадян, хто буде звільненим за відсутність щеплення, а ті особи, які «будуть сприяти обмеженням у праці для невакцинованих громадян, можуть з часом, навіть бути засудженими за кримінальними статтями».

Експерти, які працюють в області трудового права, вже не раз звертали увагу на те, що більшість українців не квапиться робити щеплення через відсутність повної та достовірної інформації про зміст та дії препаратів, побоюючись за власне здоров’я.

Неясно наразі, яке рішення прийме уряд в якості остаточного, але якщо такі обмеження будуть введені в дію, аналітики прогнозують не аби якій «колапс», що може спіткати українській ринок праці. Тоді, коли є певні напрямки, які легко зможуть працювати онлайн, та сама роздрібна торгівля, наприклад, харчовими продуктами в магазинах може стати неможливою. Та й чимало проблем ми отримаємо лише з самою логістикою: більша частина водіїв цієї сфери не вакцинована, й це обумовить численні «питання» з доставкою необхідних продуктів у міста.

У ресторанній сфері, де більшість працівників, також, не має вакцинації від коронавірусу, масове звільнення молодих працівників, які складають переважну більшість загального персоналу напрямку, погрожує викликати повну зупинку роботи цілої сфери. Не секрет, що ще з часів минулорічних локдаунів на цьому сегменту ринку праці відчувається гострий дефіцит робочої сили. За період «повного закриття», ресторанний бізнес встиг втратити майже половину власних співробітників. Багато з таких людей, встигли перейти на роботу у такі сфери, як будівництво, стали працювати кур'єрами, працевлаштувалися перекладачами або продавцями. Введення нових обмежень загрожує їм знову опинитися «на вулиці» із ще меншим набором відкритих для працевлаштування вакансій.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту