pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Український заробітчанин гульнув у Польщі аж на 800 тисяч гривень

 В новинах вряди-годи з’являються повідомлення, що український заробітчанин травмувався на виробництві, або втрапив у ще якусь халепу. Саме про один з таких випадків розповімо далі.

• докладніше

Столичний центр зайнятості назвав найзатребуваніші вакансії

 За даними столичного центру зайнятості, станом на вересень-2022 безробітним пропонується до розгляду понад 3,3 тис. вакансій. І якщо торік на одне місце претендував один безробітний, то зараз – аж чотири.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Рівень безробіття: чергові коливання


Коливання рівня безробіття, вже стало звичною «річчю» для вітчизняного ринку праці. Протягом останніх, важких «карантинних» років тривання пандемії коронавірусу, ми, час від часу, могли спостерігати, як чергова хвиля безробіття, то «накриває» ринок праці країни, то знову «відкочується».

Проте, слід пам’ятати, що на український ринок праці, суттєво впливає й ситуація, яка створюється на ринках праці сусідніх країн, зокрема тих, які є основними «пилососами», що висмоктують робочу силу за кордони України.

Так й зараз, треба було полякам змінити рівень власної мінімальної заробітної платні, а низці країн пом’якшати умови в’їзду робочих мігрантів, як вітчизняний ринок України, одразу відчув суттєву нестачу робочих рук. Крім того, ситуація із закриттям та скороченням численних українських бізнесів та компаній, які не змогли «вистояти» протягом жорстких карантинних обмежень та де-кількох «локдаунів», також обумовила негативний вплив, суттєво збільшивши рівень безробіття на ринку праці України.

На сьогодення на вітчизняному ринку праці, вже зафіксований максимальний рівень безробіття за останні чотири непрості роки, а загальна кількість офіційно зареєстрованого безробітного населення країни досягає 1 800 000 громадян.

Згідно з аналітичними підсумками періоду з січня по березень поточного 2021 року, рівень безробіття серед працездатних українців, які перебувають у віці від 15 до 70 років досяг 10,5%. Цей показник суттєво виріс, збільшившись на 0,4 пункти, якщо порівнювати показники минулого кварталу, та став на 1,9 пунктів більше у порівнянні із показниками першого кварталу минулого 2020 року. такі данні надала прес-служба Державної служби статистики від сьогодні, 24 червня 2021 року.

Аналітики та інші фахівці, які працюють з ринком праці України, вже назвали данні «рекордним рівнем безробіття за чотири останні роки досліджень». При цьому, загальна кількість безробітного населення в Україні складає більш, ніж 1 800 000 громадян, серед яких, найчастіше шукають роботу чоловіки (932 000 осіб). Якщо, до прекрасної статі, то безробіття серед українок, є трохи меншою проблемою та спіткає 873 000 наших жінок.

Якщо до географічного розташування, то в регіонах, така проблема відчувається гостріше, особливо серед шукачів сільській місцевості (11,6%). В українському умовному «місті», такий показник дещо нижчий, та складає близько 10%.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту