pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Шукаєшь великі зарплати? Подивись на це

 Гарно там де нас немає?

• докладніше

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?

  Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Відновлення ринку праці України: потижневий аналіз


Ринок праці України та світу оговтується від наслідків коронавірусної пандемії, а точніше карантинних заходів її обмеження, та демонструє поступове відновлення. Принаймні, пропозицій закордонної роботи для українських остарбайтерів стало на 20% більше останніми тижнями.

Попри те, що число нових вакансій на вітчизняному ринку праці несуттєво зменшилося протягом останнього тиждень, загалом ситуація оцінюється як така, що стабілізується.

Україна разом із економікою та ринком праці поступово відновлюватися від наслідків коронакрізісу. Так, станом на 26 липня а це кінець 19-го тижня карантину, число відкритих вакансій на одній із найвідоміших вітчизняних платформ з пошуків роботи та персоналу, продемонструвало показник у 46 051 вакансій, що всього лише на 270 менше, аніж тижнем до того. Також, ці цифри на 1044 вакансії більше, ніж на 17-му тижні карантинних обмежень в країні.

Звичайно, така кількість - це майже на 8 000 вакансій менше, ніж існувало на початку карантинних заходів, проте, найбільший мінімум показників був зафіксований на шостому тижні карантину: тоді відкритих вакансій нарахували лише 22 848 пропозицій.

Така сама тенденція торкнулося й появи нових вакансій на українському ринку праці. Наприкінці 19-го тижня карантинних обмежень число робочих пропозицій складало 32 342 вакансії, у порівнянні, на самому початку карантину їх нарахували 38 061 об’яв. Шостий тиждень, який був також складним у цьому відношенні, вказана платформа демонструвала 16 683 нових пропозицій роботи.

Щодо «завжди потрібних» вакансій IT фахівців, то ситуація також більш-менш стабілізувалася. Станом на неділю, 26 липня, в Україні було нараховано 7261 вакансій для працівників IT-сфери, що на 243 пропозиції більше, ніж позаминулого тижня. При всьому цьому, кількість резюме залишається практично на тому ж рівні: до кінця минулого тижня - 21 547 запитів на пошук роботи, а тижнем раніше - 21 589.

Також, нашим співвітчизникам, все частіше пропонують роботу за кордоном України. На початку літа кількість таких вакансій сягала показника у 6 700 пропозицій. Наразі. кількість таких запрошень зросла на 20% й зараз демонструє майже 8 000 вакансій. Більш інших, українських заробітчан шукають у Польщі, Німеччині та Чехії.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту