pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Два місяці до мети?

 Робота стюардеси, у більш рідких випадках, стюардом, для багатьох молодих людей стає тим самим шляхом до бажаного життя

• докладніше

«Найгрошовитіші» вакансії Київського міського центру зайнятості

 Звичайно, сюрпризом ні для кого не стане той факт, що найвищими зарплатами можуть похвалитися ті вакансії Київського центру зайнятості, які можна віднести до сфери ІТ. Інженери з програмного забезпечення, розробники комп’ютерних програм та мобільних додаток навіть з вакансій столичного центру зайнятості можуть отримати пропозиції розміром в 100 тис. (і більше) гривень/місяць.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сфера харчування: "великі збитки" та "руйнування професійного ринку"


Сфера громадського харчування – ще один з вітчизняних напрямків економіки, який суттєво постраждав від впливу карантинних санкцій та заборон, викликаних поширенням пандемії COVID-19 світом.

Згідно останніх даних, ще у період з кінця позаминулого 2019-го та початку минулого 2020-го років, в ресторанному бізнесі та сфері громадського харчування, загалом, працювало понад 550 000 (півмільйона!) громадян України, проте, за період низки введених «карантинів та локдаунів», постійну роботу в цій сфері остаточно втратили 150 000 українських робітників.

Фахівці, що аналізують роботу цього важливого напрямку на українському ринку праці запевняють, що наразі, залишилося «майже на третину менше» біль-менш працюючих в цьому напрямку, українців. На їхню думку, така ситуація, що склалася, суттєво впливає на створення «великої проблеми» для вітчизняного громадського харчування, завдяки якій, чимала кількість українських закладів, що працюють в цій сфері, просто не мають змоги знайти сьогодні необхідних професійних працівників в достатній, для нормальної праці сфери, кількості осіб.

Звільнення торкнулися великої кількості українців, як тих, хто працював в кафе, ресторанах та інших подібних закладах , які змушені були закритися, а також тих працівників, які були «скорочені» або звільнені через зниження відвідуваності закладів та ліквідності оплати праці персоналу.

Дослідники-аналітики запевняють, що велика кількість цих людей «ніколи не повернеться» до роботи у заклади сфер  громадського харчування, бо вже вдало працевлаштувалися в інших напрямках та сферах діяльності. Також, чимало з таких працівників були вимушені повернутися із великих міст, де мали подібну роботу до своїх домівок у регіонах країни.

Експерти кажуть про те, що український професійний ринок праці, який поступово формувався протягом років, наразі, зазнає суттєвої шкоди та справжніх «великих втрат», зокрема у згаданій сфері діяльності та багатьох інших напрямках, тощо.

Це все відбувається на тлі того, що далеко не всі роботодавці вітчизняної сфери громадського харчування, дотримуються «карантинних обмежень». Зокрема, у великих містах, на думку експертів, дотримування норм карантину, відбувається не краще, аніж «на трієчку», а саме така халатність, у майбутньому може призвести до появи нових проблем із захворюваннями та заборон вільної праці напрямку діяльності.

Також, експерти назвали київську сферу обслуговування та громадського харчування « найбільш постраждалою» в результаті дії обмежень, викликаних квітневим локдауном. Чимало представників закладів сфери громадського харчування підняли ціни на послуги та товари, а частина роботодавців, й зовсім, вирішили закрити свій бізнес, завдяки нерентабельності проектів. Проте, вже влітку експерти припускають відновлення попиту на такі послуги та появу великої кількості нових закладів сфери та різних інших нових проектів.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту