pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Официальное трудоустройство в Украине "набирает обороты"

 Ну, а в то время, пока ситуация выравнивается, во временном отсутствии работы по найму, можно попытаться найти и определенные положительные стороны. 

• докладніше

Шукаєшь великі зарплати? Подивись на це

 Гарно там де нас немає?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як спілкуватися комфортно


Сучасна ситуація, яка викликана новою хвилею поширення захворювання на COVID-19 та полягає у збільшенню громадян. Які працюють дистанційно, й без того доволі напружена та вимагає, як від працівників, так й від їхнього віддаленого керівництва чималого порозуміння.

Проте, саме в такі напружені моменти життя та роботи, люди здатні до випадкових проявів всілякого «негативу», який може зіпсувати те враження, яке вони мали в очах оточення до цих пір.

Тож, намагаючись залишатися спокійними, врівноваженими та толерантними до помилок опонентів та колег, ми маємо також, й уникати застосування певних фраз та висловів ,які на думку психологів та соціологів, суттєво та негативно впливають на відносини всередині колективу та на «стосунки» із керівництвом, тощо.

Де-кілька подобних висловів, які можуть наразити колектив на виникнення конфлікту або «не того» ставлення до оратора, ми пропонуємо до вашої уваги нижче.

"Я знаюся на цьому краще!"

Навіть, коли справи й дійсно так обстоятимуть, не треба акцентувати на цьому увагу ані під час сперечань, ані протягом цілком «мирних» обговорень проблем та робочих питань. Категоричних формулювань краще уникати, а замість їх можна застосувати більш демократичніше «Я вважаю», або «мені здається, що краще…»,тощо.

Й у випадках, коли ви отримали від колеги чи керівника цілком «пусту» чи неправильну пораду – краще подякуйте, щоб просто забути те, що почули, але не сперечайтеся та не зневажуйте свого опонента.

«Це не так треба робити!»

По-перше, краще оцінити не сам процес роботи, а її результат. Та, навіть, коли й сам процес стає важливим (в сенсі – його правильне впровадження), краще застосувати більш «м’яку» риторику та не ставити прилюдно під сумнів вміння іншої людини.

«Не треба мене вчити!»

Така фраза притаманна саме тим, хто доволі часто чує поради тому, що дійсно робить численні помилки. До того ж, навіть, коли вам не потрібне «навчання», замислитесь – чому б й не отримати додаткових знань, яких, як відомо, багато не буває ніколи.

«Ви чули, що»

Навіть, будучи «доречною» така фраза вже давно вважається візитівкою справжніх пліткарів. Навряд чи, ви бажаєте отримати хоча б підозру в такій схильності, від тих, з ким вам ще доведеться не один раз працювати. прикро, але, навіть, натік на те, що серед колективу працює «пліткар», може зробити таку кандидатуру справжнім ізгоєм. Тож, щоб потім не витрачати час та нерви на виправдання себе самого, краще уникати ризику висловлювання таких слів та виразів.

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту