pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В Україні збільшили фінансування лікарняних виплат

Сума виплат становить 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, й 100% середнього доходу - для всіх медичних працівників

• докладніше

Найпопулярніші робітничі професії серед цьогорічних абітурієнтів, освіта для переселенців

Розглянемо, які найпопулярніші робітничі професії серед абітурієнтів 2022 року, а також які безкоштовні освітні курси пропонуються в столиці для внутрішніх переселенців.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Яка вона "гідна" зарплата?


Дослідження компанії «Research & Branding Group», яка спеціалізується на аналізі «громадських настроїв» та різних маркетингових й соціологічних опитуваннях, виявило радикальну розбіжність між думками громадян України, щодо рівня заробітної плати, котрий можна вважати гідним.

Виявилося, що наші співвітчизники, говорячи про розміри сум заробітних плат, які могла б повністю вирішити їх фінансові потреби та проблеми, називають уявні суми в діапазоні від 5 000 до 100 000 гривень, щомісяця. Проте, дослідники обчислили й умовну «середню» заробітну платню. Яка могла би більш-менш задовольнити респондентів опитування.

Така «ідеальна» та гармонійна зарплатня склала показник у 20 328 гривень, при умові їх отримання кожного місяця. У порівнянні з реальністю, уявлення українців продемонстрували запит у 1,7 раз більше, ніж зафіксований Державною службою статистики середній рівень заробітної плати у сумі 12 100 гривень, на період жовтня 2020 поточного року.

Більш глибокий аналіз відповідей українських респондентів, які прийняли участь в опитуванні, продемонстрував, що найчастіше рівень «задовільної» заробітної платні опинявся у проміжку сум між 10 000 та 25 000 гривень. Саме зарплату розміром в межах вказаного діапазону, майже кожен опитаний вважав такою, що може задовольнити фінансові потреби сучасного мешканця.

Також, автори дослідження, з’ясували, що відповіді учасників опитування, різнилися й залежно від статі респондентів, їхнього віку, місцевості мешкання та, загалом, регіону, в якому вони працюють.

Наприклад, чоловіки-респонденти, завжди вказували прийнятну заробітну плату вище, аніж жінки. Різниця, в середньому, склала майже 3 000 гривень (22 000 – чоловіки, 18 900 – жінки).

Було помітно й те, що затребування респондентів, значно знижувалися, залежно від збільшування віку опитаних. Якщо, українців віком більше ніж 59 років «задовольняли середні показники у 16 100 гривень на місяць, то респонденти у віці від 30 до 39 років вказували на необхідність отримувати у вигляді зарплати, не менш, ніж 23 000 гривень.

В крупних містах та обласних центрах України, середній рівень такої «бажаної» зарплати склав 23 100 гривень, в невеличких містах – близько 20 500 гривень, в селах – до 17 100 гривень на місяць.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту