pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Богемская учеба

Получение высшего образования в Чехии по праву считается одним из самых приемлемых вариантов обучения за границей. Ведь именно здесь находятся старейшие вузы Европы, а студентам предоставляются солидные льготы и скидки. К тому же учтите легкий для изучения язык, невысокую стоимость жилья и продуктов, низкий уровень преступности, доброжелательное отношение к украинцам, богатую культуру и историю… И все равно получите далеко не полный список преимуществ обучения в этой славянской стране. Впрочем, обо всем по порядку…

• докладніше

О дружбе с коллегами

 Дружественные отношения с коллегами помогают создать успешную Dream Team. Она поможет создать внутри коллектива доверительные отношения и сблизит сотрудников. Можно держаться и обособленно, не строя отношений внутри коллектива, но тогда необходимо быть высоко квалифицированным специалистом, чтобы никак не взаимодействовать с коллективом и не просить помощи и поддержки.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Розмірковуєте про звільнення? Не поспішайте з рішенням


Якщо вдаватися до даних статистики, то близько 45% українців, щодня мають думки про зміну свого робочого місця.

Але поспішати з рішенням не варто. Навпаки, слід чітко розуміти, що стало причиною появи таких думок, та наскільки ці причини є об’єктивними.

По-перше, треба знайти те, що спонукає до появи бажання звільнитися. Якщо це – певні труднощі зі спілкуванням із керівництвом або колегами, може краще знайти підхід до цих людей, або спробувати здійснити перехід у інший відділ, аде у той самій компанії? Можливо, також, що ці проблеми – тільки плід вашої надчутливості до думок інших людей, а значить, це не настільки буде заважати вам, коли ви це визнаєте.

Далі, треба ретельно проаналізувати усі «за» та «проти» прийняття такого рішення. Банальна таблиця у яку ви впишете «плюси» та «мінуси» зміни вами роботи, може допомогти побачити усю картину разом, щоб приймати рішення адекватно та розуміючи можливі наслідки.

Не менш важлива й підтримка ваших близьких. Коли ті, хто вас оточує у житті, згодні з напрямком ваших думок, будь-яке рішення буде перетворюватися у життя набагато простіше.

Ну, і якщо, ви впевненні, що іншого виходу немає, ні про що не жалійте та дійте рішуче. Будучи професіоналом свого діла, ви зможете знайти своє місце на сучасному ринку праці країни.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту