Якщо вдаватися до даних статистики, то близько 45% українців, щодня мають думки про зміну свого робочого місця.
Але поспішати з рішенням не варто. Навпаки, слід чітко розуміти, що стало причиною появи таких думок, та наскільки ці причини є об’єктивними.
По-перше, треба знайти те, що спонукає до появи бажання звільнитися. Якщо це – певні труднощі зі спілкуванням із керівництвом або колегами, може краще знайти підхід до цих людей, або спробувати здійснити перехід у інший відділ, аде у той самій компанії? Можливо, також, що ці проблеми – тільки плід вашої надчутливості до думок інших людей, а значить, це не настільки буде заважати вам, коли ви це визнаєте.
Далі, треба ретельно проаналізувати усі «за» та «проти» прийняття такого рішення. Банальна таблиця у яку ви впишете «плюси» та «мінуси» зміни вами роботи, може допомогти побачити усю картину разом, щоб приймати рішення адекватно та розуміючи можливі наслідки.
Не менш важлива й підтримка ваших близьких. Коли ті, хто вас оточує у житті, згодні з напрямком ваших думок, будь-яке рішення буде перетворюватися у життя набагато простіше.
Ну, і якщо, ви впевненні, що іншого виходу немає, ні про що не жалійте та дійте рішуче. Будучи професіоналом свого діла, ви зможете знайти своє місце на сучасному ринку праці країни. |