pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Долгие поиски работы или что я делаю не так?

 Каждый соискатель в глубине души уверен, что ему удастся быстро и без особых трудностей подобрать вакансии и трудоустроится. При поиске работы необходимо учитывать множество факторов: сезонность, особенность специальности, ее востребованность, а также личные и индивидуальные преимущества и недостатки своего профессионального опыта. По этим и другим причинам многие соискатели сталкиваются с трудностями быстрого поиска работы и им приходится выжидать определенное время для подбора лучшего предложения.

• докладніше

Сложный выбор: работа по специальности или высокооплачиваемая?

 Период поиска работы – отличное время, когда вы можете определится с дальнейшей вашей судьбой и профессиональным выбором. Так как ваша специальность может быть применена во многих сферах деятельности, то вы можете воспользоваться случаем и отправить резюме на многие вакансии. Конечно, большинство из них отсеют специалистов, которые никогда не работали в их отраслевой сфере, но многие готовы обучать и взращивать специалистов для компании. Поэтому пробовать никогда не поздно, а даже нужно.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ринок праці: тренд на шукачів без досвіду


Останнім часом, ринок праці України, «обмежений» карантинними межами, разом з іншими сферами економіки держави, продемонстрував певну активність, у рази збільшив кількість робочих пропозицій.

Правда, виявилося, що роботодавці, суттєво акцентували власний інтерес лише на шукачах, які не мають досвіду роботи та тих, хто має мінімальні вимоги, щодо заробітної плати.

У порівнянні з даними за останні місяці, жовтень, й справді, виявився найбільш активним місяцем, зафіксував максимальну кількість пропозицій для здобувачів без досвіду роботи. Новачків та некваліфікованих працівників без фахового досвіду, роботодавці шукали у різних сферах діяльності, починаючи від готельного та ресторанного бізнесу, та закінчуючи навіть, IT-індустрією.

Сучасні роботодавці України, сьогодні й не скривають, що в умовах кризи, викликаної карантинними санкціями протидії поширення пандемії коронавірусу, вони потребують саме співробітників «без досвіду», оскільки такі шукачі мають  мінімальні очікування по заробітних платнях.

Більш за все, таких «недосвідчених» робітників, українські роботодавці шукали на закриття таких посад та робочих позицій:

 • офіціантка (офіціант);
 • авиакассир;
 • бортпровідник;
 • монтажник;
 • зварювальник;
 • офіцер поліції;
 • оператор call-центру;
 • автомийник;
 • діловод;
 • менеджер по персоналу;
 • web-програміст.

Загалом, протягом жовтня, було помітно й зростання кількості робочих пропозицій в таких наступних галузях:

 • у будівництві, де шукали будівельників - штукатурів, покрівельників;
 • в торгівлі, де був попит на продавців фруктів й овочів, торгових представників продуктів харчування, менеджерів з продажу побутової техніки;
 • на виробництві , куди запрошували різноробочих, робочих на виробництво.

Станом на минулий тиждень, у базі вакансій Державної служби зайнятості України, було розміщено майже 284 400 робочих пропозицій та близько 97 900 резюме шукачів.

З початку поточного 2020 року, за допомогою працівників Державної служби зайнятості, її послугами скористалися 1 980 000 громадян України, з яких більш, ніж 1 000 000 були зареєстровані у статусі безробітних, з них 942 300 осіб отримували фінансову допомогу по безробіттю. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту