pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Когда работать лучше

 Резюмируя ответы участников опроса, лидером среди «времени для работы» смело можно назвать утро осеннего вторника

• докладніше

Навчання у коледжах в 2022 році – умови прийому

 Наприкінці квітня було зареєстровано наказ Міносвіти «Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році», за яким вступ до коледжів цьогоріч максимально спрощується. Розглянемо деякі особливості вступної кампанії 2022-го року.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Новий проект працевлаштує окремих фахівців


 Працевлаштування сьогодні – непроста але реальна справа. Проте, одні напрямки майже не шукають нових працівників у той час, коли інші потребують чималої кількісті фахівців.

Наприклад, за даними Міністерства цифрової трансформації України, сучасний IT-напрямок українського ринку праці потребує не менш, ніж 40 000 різних спеціалістів. Саме тому, низка державних служб та асоціацій дали старт столичному пілотному проекту, здатному допомогти вирішити не лише дане питання але й проблему працевлаштування певного відсотка громадян країни. На спеціальному ресурсі проекту. Кожен бажаючий може пройти тестування. Виявляючи рівень власної обізнаності на технологіях «айті» та програмуванні. За результатами тестів людина зможе получити необхідне навчання, щоб одразу отримати відповідну спеціальність.

Базуючись на отриманій від шукача інформації, прототип штучного інтелекту програми обирає професії напрямку, які більш за все можуть підходити кандидатові. Заздалегідь зібрана та така, що регулярно поновлюється, спеціальна база вакансій, допоможе швидко знайти існуючи пропозиції, які можна обійняти майже одразу. Якщо рівень знань виявиться достатнім для цього.

Шукач, який вдало склав тест отримує список з таких пропозицій, з рекомендаціями щодо розвитку та описом вакансій.

Тестування, яке має визначити необхідні здібності та потенціал кандидатів, відкриє шлях до навчання в ІТ-академіях, які стали учасниками соціального проекту. До речі, сплату навчання узяв на себе Державний центр зайнятості, який спеціально для цього отримав державні дотації.

Проходження навчання гарантує сприяння працевлаштуванню кандидатів до провідних ІТ-компаній України. «Столична спроба» має визначити результативність такого пілотного проекту й, якщо експеримент виявиться вдалим, таку допомогу можна буде отримати вже по всій території нашої країни.

Розробники вважають, що таким чином зможуть не лише працевлаштувати людей але й надати вітчизняному ІТ – напрямку необхідну кількість кваліфікованих фахівців, що посприяє його швидкому розвитку. У разі вдалої спроби, скористатися ресурсами у межах України можна буде вже у вересні поточного року.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту