pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"З грудня по березень": українські пенсії мають двічі зрости

 Максимальний поріг пенсійних виплат теж має зрости

• докладніше

Чи існує поділ на виключно жіночі або чоловічі професії?

  – Ти працюєш тренером футбольної команди, ого! Знаєш, я вважаю, що це суто чоловіча професія.

– Ти в’яжеш светри і шарфи на замовлення? Ну, це зрозуміло – ти жінка.

Чи доводилося вам чути подібні репліки? Мабуть, не один раз. Такі люди проводять чітку роздільну лінію між чоловічими та жіночими спеціальностями. Але чи так це насправді? Давайте з’ясуємо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Й хочеться, й колеться: офісні працівники побоюються повертатися в офіси компаній


Вдаривши несподівано та з усією силою по сучасному людству, COVID-19 продемонстрував не лише наявність прямої небезпеки здоров’ю людини, занурив цивілізацію у вимушену ізоляцію – не менш небезпечну ситуацію, здатну знищити світову економіку у звичному нам вигляді.

Геть по всьому світу, карантинні заходи стали одночасно й певним порятунком, й суттєвою проблемою, відібрав в більшості людей стабільні здобутки, що обумовлювали можливість їхнього існування в сучасному суспільстві.

За майже два з половиною місяці нервового очікування, ті щасливчики, кому вдалося зберегти своє робоче місце, майже рахували дні, розраховуючи на скоре згортання карантинних обмежень, щоб повернутися до роботи, заробітків, а значить, й звичного життя.

«Останні дні» суворого карантину були наповнені наріканнями на «зайві обмеження», вимогами повернути життя міст до звичних ритмів та, навіть, сумнівами на кшталт «а чи взагалі існує той коронавірус». Принаймні, українці, яким пощастило на сьогоднішній день уникнути жахливої долі італійських та американських міст, майже одностайно «вимагали» скорішого зняття тотального карантину із численними заборонами.

Нарешті сталося. За великим рахунком, карантин майже повністю знятий, й правила нового «маскового» життя та побутові дистанційні вимоги-обмеження, ретельно виконує, дай Бог половина з наших співвітчизників.

Компанії та підприємства (що «вижили» за цей період) відновлюють свою роботу, й навіть туристична галузь, якій пророкували суцільний занепад цього року, жваво перемикається на хвилю внутрішнього туризму. Однак, нещодавно бунтуючи офісні працівники, які намагалися якомога швидше повернутися до робочих місць, робити це зараз поки не поспішають.

Данні досліджень одного з міжнародних кадрових порталів, демонструють велику кількість таких українців, що ще не наважуються повертатися до масових зустрічей із колегами та очікують на гарантії безпеки для свого здоров'я від роботодавців.

Більше третини, майже 38% опитаних респондентів, що є представниками «офісної гільдії» українських компаній зізнаються, що хотіли б продовжувати працювати віддалено й після зняття усіх карантинних обмежень.

Й справа тут, зовсім не у «світовій популярності фрілансу». Люди банально переживають за власне здоров’я, й винуватити їх не слід, оскільки пошесть ще залишається поруч та продовжує уражувати людство.

Такі причини намагання залишитися працювати віддалено чесно назвав кожен п'ятий офісний працівник, що прийняв участь у дослідженні. Це більш ніж 21% тих, хто вважає, що до офісної роботи ще рано повертатися через існуючу небезпеку коронавірусу.

Так саме вважають, навіть. Й ті 19% респондентів, які признають, що не змогли звикнути до роботи у віддаленому режимі та залюбки б повернулися на свої робочі місця, якби були впевнені у безпеці.

15% опитаних офісних робітників, готові до повернення у звичні ритми робот… але лише за умови, що роботодавець забезпечить на робочих місцях додаткові заходи захисту від хвороби.

Майже половина респондентів опитування (48%) впевнені, що незважаючи на часткове зняття карантинних обмежень, роботодавці мають залишати можливість для робітників працювати віддалено до «повної перемоги» людства над коронавірусом.

44% вимагають посилених санітарно-гігієнічних заходів на робочих місцях, а 39% - навіть, забезпечення корпоративного трансферу, задля уникнення ризиків зараження через скупчення людей у міському транспорті.

36% респондентів розмірковують над появою спеціальної страховки, й кожний п’ятий респондент впевнений, що роботодавці мають виділяти окремий додатковий бюджет «на оздоровлення співробітників».

У тому, що їм ніхто нічого не винен, впевнені всього… 2% опитаних офісних працівників.

 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту