pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Долаїмо творчу кризу

 Можливо, ці прості поради від психологів, зможуть допомогти вам швидко вийте з цього неприємного стану

• докладніше

Про "нове резюме"

 Такі данні вже можна використовувати у резюме, принаймні, ви будете впевнені в їх актуальності і… адекватності.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Коронавірусні" наслідки для економіки: тримаймося разом


 Карантин, як засіб протидії поширенню інфекції сучасного коронавірусу, виявляється не менш безжальним до людства та економіки цивілізації, аніж пошесть, яку він призваний стримати.

Сумні звістки з усіх країн, щодо скорочення штатів співробітників у великих компаніях та тотальне закриття середнього та малого бізнесу, вже сьогодні демонструють те, наскільки змінився звичний нам світ.

Всесвітньовідома компанія Uber, автівки якої виконують замовлення таксі майже в усіх цивілізованих країнах, змушена констатувати зменшення замовлень майже на 80%, й тому скоротити свій регулярний штат робітників на цілих 14%. Здебільше, під звільнення потрапляють працівники, що виконували у компанії функції рекрутерів та працювали у службах з підтримки користувачів. Генеральний директор компанії не лише виказала співчуття усім, хто попав під скорочення але й зауважила, що також відмовилася від власної заробітної платні до кінця поточного року.

Не менш потерпає й сектор туризму, що через закриття кордонів країн та обмеження пересування всередині багатьох держав, також терпить суттєві збитки від яких можуть не оговтатися чимало невеликих готелів скрізь по світу. Супутні до нього бізнеси, які мали обслуговувати напрямки туризму та подорожей теж почуваються не найкращим чином. Так, відомий сервіс з бронювання місць розташування Airbnb вже скоротив до 25% власного персоналу. З 7 500 працівників, звільнення зазнали більш ніж дві тисячі співробітників компанії. На такий крок керівництво бізнесу було змушене йти через втрату прибутків більш ніж у два рази.

Україна, яка здавалося б уникає (тримаємо кулаки за батьківщину) долі деяких європейських країн у кількості жертв коронавірусу бо вчасно запровадила карантинні заходи, все ж таки значно ризикує, як станом економіки так й спроможністю виживати її громадян. Це можна вже побачити, якщо роздивитися рівень заробітних плат, що пропонують роботодавці українцям.

Щодо середньої (медіанної) зарплатні, то наразі, навіть Київ, що завжди міг похизуватися рівнем заробітків майже в усіх сферах на ринку праці, демонструє найбільш вигідні пропозиції для шукачів, які не перебільшують 15 000 гривень на місяць. Й це самий високий показник середніх (медіанних) заробітних плат в країні. У тих самих Сумах, наприклад, такий показник не підіймається вище ніж 9 000 гривень. Середні показники по країні поки що зупинилися на рівні 10 -12 тисяч гривень на місяць.

Соціологічні опитування серед українців вже показали те, що понад 60% наших громадян так чи інакше, але на поточний момент втратили роботу. втішає те, що більшість роботодавців сподіваються на відновлення темпів ведення бізнесів після спаду коронавірусної загрозу. Залишається сподіватися, що ці плани виявляться реальними до втілення у найближчому майбутньому.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту