pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Богемская учеба

Получение высшего образования в Чехии по праву считается одним из самых приемлемых вариантов обучения за границей. Ведь именно здесь находятся старейшие вузы Европы, а студентам предоставляются солидные льготы и скидки. К тому же учтите легкий для изучения язык, невысокую стоимость жилья и продуктов, низкий уровень преступности, доброжелательное отношение к украинцам, богатую культуру и историю… И все равно получите далеко не полный список преимуществ обучения в этой славянской стране. Впрочем, обо всем по порядку…

• докладніше

О том, как смягчить понедельник

 Многие специалисты твердо убеждены, что понедельник – самый тяжелый день недели. Психологи напротив убеждают, что самым тяжелым днем недели является вторник, так как важные встречи и дела чаще всего просто откладываются с понедельника на вторник, тем самым усложняя второй день недели.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Позитивні "наслідки" трудової міграції


Трудові мігранти з України на протязі перших шести місяців поточного року, встигли перерахувати до країни зароблених грошей на загальну суму, яка еквівалентна 5,5 мільярдам доларів США.

При цьому, на другий квартал року припало перерахувань на 2,8 мільярдів доларів. Про це повідомляє прес служба Національного банку України.

До речі, така сума складає близько 8,1% від усього валового внутрішнього продукту країни за той самий період.

Серед країн – лідерів у середовищі заробітчан, рейтинг найбільш «результативних» щодо заробітку, принаймні, згідно статистики перерахувань, розподілений наступним чином.

В об’ємах грошових коштів перерахованих до України, лідирує Польща. Саме заробітчани, що працюють на польському ринку праці «занесли» до бюджету України більш ніж 1,9 мільярдів доларів. Й це, при тому, що в цій країні останнім часом, має місце суттєве зменшення кількість офіційних працівників, які в’їжджають до роботи з України. Щоправда, за думкою представників польських міграційних служб, «зменшення» відбувається за рахунок працюючого безвізового режиму для українців, який передбачає певний термін перебування їх у Польщі без додаткових документів та стає причиною збільшення найму таких «туристів» у якості неофіційних робітників. При цьому, зменшенню офіційної кількості працюючих у Польщі українців став й той факт, що не так давно, в силу вступили правки до законів країни, які передбачають платні заявки на роботу українців. Звичайно, така ситуація не подобається тамтешнім роботодавцям й вони змушені вирішувати свої робочі питання за допомогою тіньового працевлаштування наших співгромадян.

Друге місце обіймає Чехія. Звідти до України заробітчани надіслали 505 мільйонів доларів. На третьому місці сумнозвісна Російська Федерація. Працюючи там українці направили до батьківщини 498 мільйонів доларів. Від заробітчан, що працюють у США, до бюджету країни надійшло менше коштів – 458 мільйонів доларів.

Загалом, з країн, що входять до складу Європейського Союзу, українці перерахували 3,65 млрд доларів, з країн так званого СНД – 458 млн доларів.

На перший погляд, така ситуація здається не такою вже й поганою для України. Але відтік кадрів та старіння населення можуть стати куди більш суттєвими негативними явищами для її життя, ніж тимчасові «вливання» до її бюджету. Наприклад, за даними міжнародної рейтингової агенції Moody's населення чотирьох країн у Східній Європі має зменшитися на 4% вже до наступу 2040 року. Мова йдеться про Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину. В абсолютних цифрових показниках, ці країни разом втрачають 2 600 000 громадян, що приводить до зменшення загального населення до 61 200 000 людей.

Більш суттєвим є зменшення працездатного населення у віці від 15 до 64 років. Саме у цьому прошарку, брак складатиме 12% або 5 000 000 громадян. Саме стільки втратять ці країни, а значить їх закони ставатимуть більш лояльними до залучення іноземних, зокрема, українських робітників. Скільки громадян при цьому втратить Україна, можна тільки здогадуватися. Залишається сподіватися, що до наступу цього терміну, ми зможемо щось вдіяти, зробивши вітчизняний ринок праці цікавим для українців.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту