Відсутність досвіду роботи, не така вже проблема, для тих, хто дійсно прагне працевлаштуватися.
Але, якщо ви сумніваєтеся у своїх можливостях - скористайтеся порадами, які ми зібрали для вас, дослідив думки фахівців, які з різних боків мають справу саме із процесом пошуків роботи.
По-перше, треба скласти список компаній, які відповідають тому напрямку у якому ви збираєтесь працювати. Це можуть бути роботодавці, які працюють у сфері, у якої ви отримали освіту чи ті компанії, робота у яких вам підходить та не потребує спеціальних знань. Таких роботодавців не має бути забагато.
Витративши деякий свій час, розберіться у тому, як скласти найбільш ефективне резюме, в якому сміливо вказуйте, що не мали повноцінного досвіду роботи за професією, але вкажіть усе (від курсів до свого хобі), що так чи інакше, але може стосуватися бажаної роботи.
Відправивши резюме в усі обрані вами компанії, не забувайте підкріпити цей документ супроводжуючим листом. Саме те, що ви напишете у листі, рекрутери прочитають обов’язково. Від того, наскільки ви зможете «зачепити» людину, що шукає персонал, буде залежати й те, ознайомляться чи ні вони із вашим резюме, щоб запросити вас до співбесіди.
Коли прийде час інтерв’ю, не панікуйте. Якщо ви впевнені у тому, що вам така робота під силу, сміливо вимагайте тестових завдань чи випробувального терміну. Зарекомендувавши себе, як особистість яка прагне навчатися та ставиться до цього процесу з відповідальністю, ви маєте усі шанси отримати постійне місце роботи у обраній компанії. |