pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Достойны ли вы новогодней премии?

 Новый год знаменуется не только праздничными выходными, но и окончанием рабочего года. К этому времени работодатель старается подвести итоги рабочего года, выделить успешные моменты и успешных работников. Если вы считаете, что вы входите в их число и по праву должны быть отмечены похвалой или новогодней премией, то, возможно, пришло то время, когда необходимо проанализировать свою годовую работу и профессиональные результаты.

• докладніше

Помилки випробувального терміну

 Неспішність, небажання адаптуватися до умов та замкнутість в людини, також не стануть додатковими «плюсами» у прийняті рішення щодо продовження з нею співпраці

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як працевлаштуватися без досвіду роботи


 Відсутність досвіду роботи, не така вже проблема, для тих, хто дійсно прагне працевлаштуватися.

Але, якщо ви сумніваєтеся у своїх можливостях - скористайтеся порадами, які ми зібрали для вас, дослідив думки фахівців, які з різних боків мають справу саме із процесом пошуків роботи.

По-перше, треба скласти список компаній, які відповідають тому напрямку у якому ви збираєтесь працювати. Це можуть бути роботодавці, які працюють у сфері, у якої ви отримали освіту чи ті компанії, робота у яких вам підходить та не потребує спеціальних знань. Таких роботодавців не має бути забагато.

Витративши деякий свій час, розберіться у тому, як скласти найбільш ефективне резюме, в якому сміливо вказуйте, що не мали повноцінного досвіду роботи за професією, але вкажіть усе (від курсів до свого хобі), що так чи інакше, але може стосуватися бажаної роботи.

Відправивши резюме в усі обрані вами компанії, не забувайте підкріпити цей документ супроводжуючим листом. Саме те, що ви напишете у листі, рекрутери прочитають обов’язково. Від того, наскільки ви зможете «зачепити» людину, що шукає персонал, буде залежати й те, ознайомляться чи ні вони із вашим резюме, щоб запросити вас до співбесіди.

Коли прийде час інтерв’ю, не панікуйте. Якщо ви впевнені у тому, що вам така робота під силу, сміливо вимагайте тестових завдань чи випробувального терміну. Зарекомендувавши себе, як особистість яка прагне навчатися та ставиться до цього процесу з відповідальністю, ви маєте усі шанси отримати постійне місце роботи у обраній компанії.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту