pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Професія далекобійника – які труднощі підстерігають в дорозі?

  Поки ми спимо у теплих ліжках і затишних домівках – вони працюють цілодобово; поки ми відзначаємо новорічні свята чи просто відпочиваємо на вихідних з рідними чи друзями – вони перебувають за кермом. Так, ця професія оплачується непогано, але легкою її аж ніяк не назвеш. Перерахуємо труднощі, з якими стикаються далекобійники у своїй професії.

• докладніше

Трудові договори з нефіксованим робочим часом узаконено – що це означає?

 Вісімнадцятого липня на засіданні Верховної ради було прийнято законопроєкт, який був поданий на розгляд ще півтора року тому, аж у лютому 2021-го року. Цей законопроєкт під номером 5161 носить назву «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості», який вводить в законодавче поле ринкових відносин нову форму трудового договору. А саме – договір з нефіксованим робочим часом.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сучасний вантажник: амбіції професіонала на користь фірми


Сучасний вантажник: амбіції професіонала на користь фірмиСучасний підхід до організації робочого процесу в будь-якій фірмі першочергово вимагає аналізу як ринку України в цілому, так і ситуації в окремо взятому колективі. Так, маркетингові дослідження соціальних показників співробітників допомагають керівництву зрозуміти, яких складових не вистачає у мотивації успішної роботи. І, з’ясувавши причини недбалого ставлення до обов’язків, роботодавці пропонують вам саме те, чого не вистачає.
Сучасний вантажник: амбіції професіонала на користь фірми
Ельвіра МАЗУР, менеджер із персоналу компанії «Ліга-Нова»

Питання мотивації особливо стосується робітничих професій, представників яких зацікавити лише матеріальною винагородою сьогодні вже замало. Що пропонують претендентам на вакансію вантажника і чого від пошукачів вимагають роботодавці, розповідає Ельвіра МАЗУР, менеджер із персоналу компанії «Ліга-Нова».

— Наша компанія працює у сфері торгівлі меблями (для офісів, квартир, барів та ресторанів). Основна продукція — від відомих італійських, австрійських, чеських, польських фірм та вітчизняних виробників. Загалом — понад 1000 найменувань. Зрозуміло, що всі меблі високоякісні і вимагають дбайливого ставлення. Тому при доборі на вакансію вантажника передусім враховується відповідальність претендентів за якісне завантаження і розвантаження предметів. Меблі потребують стовідсоткової обережності, адже будь-який непевний рух може призвести до пошкодження товару.

За останніми результатами нашого дослідження, 85% співробітників компанії мають вищу освіту, а третина — подолала бар’єр стереотипу професії. Тобто люди, потрапивши до колективу, знайшли шляхи до самореалізації через підвищення рівня своєї кваліфікації. Чимало наших працівників починали кар’єру саме з посади вантажника.

Система роботи вантажників— бригадна, керує бригадир або завідувач складом. Якщо робітник складу — людина дисциплінована і сумлінна, у нього є шанс перейти на посаду складальника меблів, комірника, обліковця. Якщо людина працює вантажником у магазині, то має перспективу обійняти посаду складальника меблів, продавця-консультанта, старшого продавця, менеджера з логістики. Звичайно, вибір подальшого підвищення залежить від рівня знань, практичного досвіду, ініціативи, бажання вчитися і розвиватися.

На вакансію вантажника розглядаються претенденти віком від 20 до 45 років. Перевага тим, хто має середню спеціальну освіту. Графік роботи — від 9 ранку до 18.00. При складі працює службовий автомобіль, який підвозить працівників до найближчої станції метро. При позаплановій роботі діє система доплат або премій. Усі працівники робітничої ланки забезпечуються повноцінними гарячими обідами, спецодягом та соціальним пакетом: 100% оплачувана відпустка і лікарняні листи, надається фінансова допомога при народженні дітей, одруженні та інших сімейних обставинах. Середня зарплата складає 800 грн. Усі працівники компанії мають знижки на придбання товарів з асортименту магазину.

Щороку в компанії проходить конкурс на звання кращий працівник відділу, торгового представництва, магазину, складу, де присутній весь колектив компанії. Отже, вантажники, як рівноправна складова всього колективу, також отримують цінні подарунки і визнання колег.

Хотілося б зауважити, що сьогодні важко знайти гідного претендента на будь-яку посаду, а щодо робітничих професій — ще складніше. Насамперед, це пов’язано з застарілими стереотипами. Вантажник сьогодні — це амбіційна людина, яка прагне досягти не лише стабільності, а й постійного кар’єрного росту.

На мою думку, сучасні та успішні колективи в бізнесі схожі на дружні родини, в яких кожен виконує своє завдання, несе відповідальність, а разом усі почуваються впевнено і комфортно. Таким має бути підхід до персоналу будь-якої ланки, і до вантажників зокрема.

 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Олександра ІВАНОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту