pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Управление своей карьерой?

 Большинство молодых специалистов мечтают о карьерном взлете в самом начале своей работы. Когда они сталкиваются с действительностью, то понимают, что профессионализм и карьерный рост приходит с опытом и личными стремлениями каждого человека отдельно. И тем не менее, все хотят знать, как управлять своей карьерой, чтобы она приносила плоды и результаты.

• докладніше

Как сообщить шефу, что он не прав

 Споры с шефом, как правило, не заканчиваются ничем хорошим, даже если спор был несерьезным. Споря с начальником, вы рискуете испортить отношения между вами, создать себе проблемы в дальнейшей работе и общении с коллегами и даже потерять рабочее место. Поэтому те специалисты, которые знают, что у их руководителя взрывной характер, должны уметь избегать конфликтных ситуаций, что создает трудности – сложно сказать руководителю, что он не прав в чем-либо.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

«Быть можно дельным человеком и думать о красе ногтей...»


«Быть можно дельным человеком и думать о красе ногтей...»У діловому світі звертають увагу не тільки на одяг і зачіску, а й на руки. Адже при спілкуванні, укладанні угод, бізнес-ленчах саме руки є свідченням загальної культури співрозмовника, зокрема його впевненості. Доглядати за руками можна самостійно, але краще звертатися до фахівців. Їхня професійна допомога, поради і смак допоможуть створити закінчений образ ділової людини.
«Быть можно дельным человеком  и думать о красе ногтей...»

 
На наші запитання відповідає Наталя Суботенко, майстер манікюру перукарського салону «Экстрим», що на Подолі.


-
Які основні вимоги ставляться до тих, хто хоче працювати майстром манікюру?
-
Насамперед, пошукачі повинні мати спеціальні знання: бо є просто гігієнічний манікюр, а є манікюр із нарощуванням і подовженням нігтів, художнім розписом. Гігієнічний манікюр — це чищення нігтів, видалення кутикули, нанесення лаку на поверхню пластини, одним словом, приведення нігтів у належний вигляд. Художній розпис і викладання каменів і блискіток, що, як правило, довго не тримаються на нігтях і швидко відлітають, — це вже конкурсні роботи. Художній розпис також популярний, але в будні наші клієнти віддають перевагу «французькому» манікюру.

Для виконання складних робіт потрібно мати додаткові знання. Процедура нарощування і подовження нігтів вимагає спеціальних інструментів і знання технології.

Майстер манікюру має бути на вістрі тенденцій моди. Безперечно, робота майстра манікюру вимагає старанності й акуратності. І як працівнику сфери послуг без знань психології та комунікабельності — не обійтися.


-
Чи надаєте клієнтам рекомендації?
-
Передусім, як доглядати за руками, як захищати їх від шкідливого впливу атмосферних факторів (холоду, води тощо), від шкідливих миючих засобів. Не слід забувати про домашній щоденний догляд: нанесення на шкіру рук поживних, зволожуючих і захисних кремів і скрабів. Не варто нехтувати і народними засобами: зміцнюють нігті ванночки із сіллю, лимонною шкіркою, олією. Все це можна придбати в аптеках.


-
Чи задоволені ви своєю роботою?
-
На мою думку, майстром не може стати людина, якій її робота не до вподоби. Я працюю для задоволення. Мій середньомісячний дохід — майже $300, графік роботи через день. Без перебільшення скажу, що я надзвичайно задоволена своєю роботою.


 
ОКСАНА ПЕРМІНЬОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту