pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В очікуванні нормалізації...

 Разом з цими питаннями, більшість опитаних респондентів стурбовані питанням вакцинації

• докладніше

Два місяці до мети?

 Робота стюардеси, у більш рідких випадках, стюардом, для багатьох молодих людей стає тим самим шляхом до бажаного життя

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Жіночий колектив: шляхи порозуміння


ЖІНОЧИЙ КОЛЕКТИВ: шляхи порозуміння


Жіночий колектив — цікава тема. З одного боку — звичайне робоче оточення, з другого — вірогідність наштовхнутися на відкриту чи приховану недоброзичливість. Якщо ви розумна, приваблива і до того ж перспективна молода особа, то, збираючись працювати в уже сформованому жіночому колективі, можете бути невпевнені щодо того, як вас зустрінуть.
Жіночий колектив: шляхи порозуміння
Учиться ради своего будущего


Існує дві основні реакції: позитивна і негативна. Розглянемо їх та спробуємо прослідкувати можливий розвиток подій, варіанти поведінки та їхні наслідки.

Отже, позитивна зустріч: «Ти молода? Розумна? Перспективна?» і так далі з доброзичливою інтонацією і посмішкою в очах. Тобто, в колективі на першому місці — справа і на вас покладають надії, як на нового члена команди, який допоможе їй стати сильнішою. Можливо, на початку вас очікуватиме «посвячення» в новачки, вас трохи відшліфують у корпоративному дусі, а взагалі, вам пощастило. І якщо інші складові такі, як необмежені амбіції, співпадуть, тоді — до роботи.

Інша реакція — негативна: «А, так ти ще й розумна?». Тут ви — у ролі потенційного конкурента чи об’єкта для заздрощів, обговорення поза спиною і косих поглядів самим фактом, що ви новенька. Іноді таку ситуацію створює сам роботодавець — там, де існує постійна загроза звільнення, іншої поведінки годі й чекати. Дещо подібне складається в колективах, де співробітники проводять, так би мовити, вільний від родини час. Ви, наприклад, вивчаєте іспанську для кар’єри, займаєтесь йогою для духовного самовдосконалення, а тут день у день обговорюються подробиці сімейного життя і робоча атмосфера порушується докучливими репліками: «А я йому..!», «А він мені..!», чи годинними монологами, що готувалось учора на сніданок. І що робити? Продовжувати працювати, не зважаючи ні на що, чи пересилити себе і прийняти існуючі шаблони поведінки? Робота, наприклад, вам подобається, і взагалі, довгоочікувана... Яку стратегію обрати?
Розглянемо кілька варіантів.

«Індивідуальна».Наприклад, проаналізувавши ситуацію, ви розумієте, що ваша особистість є вищою за ці дрібниці, і ви не збираєтесь це приховувати. Починаєте ігнорувати все, що відбувається навколо, протиставляючи себе негативній атмосфері. Однак існує вислів: «Жодна людина у світі не подарує вам вашої величі». Відсутність гнучкості не раз створювала перешкоди на шляху людей з високим потенціалом. Смак свободи ви відчуєте і, разом з тим, витратите сили на виснажливу боротьбу, якої можна уникнути. До того ж мовчазне протистояння колег не сприятиме вашому комфортному самопочуттю на роботі, що може позначитись на результатах праці.

«Соціальна».Якщо вам імпонує бути душею товариства і стосунки на роботі для вас відіграють не останню роль, то доведеться «вливатись» у колектив, прийнявши невиголошені правила гри: підтримувати розмови, давати поради і взагалі, займатись суспільною діяльністю. Це енергетично витратна модель поведінки, але її наслідки — дружні взаємини та привітні усмішки при вашій появі, однак зважте: якщо рівень групи нижчий за ваш, це не сприятиме вашому зростанню.

«Стратегічна». Це перебування на нейтральній позиції. Люди трапляються різні, а вам потрібно йти своїм шляхом. Будьте коректні в усіх ситуаціях, уникайте конфліктів та не схиляйтеся до панібратства. Дотримуйтесь гасла: «Холодні рішення — найкращі рішення». Цю стратегію поведінки обирають успішні менеджери і керівники. Вона є гарантією постійних рівномірних відносин та взаємоповаги.

Отже, вам було запропоноване невеличке психологічне дослідження. Сподіваємось, що ця інформація виявилась корисною вам і допомогла у пошуках найбільш сприятливого шляху взаєморозуміння.
 
Олена ТамбовецьЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту