pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Віддалена робота, яка віддаляє особисте життя

 Для середньостатистичної людини, що тільки починає працювати віддалено, така робота буде коштувати більше часу для  свого виконання

• докладніше

Сезонна робота напередодні новорічних свят – де можна непогано підзаробити?

 Передноворічний час – це завжди можливість непогано підзаробити на сезонних роботах. В Україні, та й не тільки в нашій країні, в грудні можна підшукати непогано оплачувану роботу, яка, до того ж, не вимагатиме від кандидата жодної кваліфікації.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота за кордоном: мрії та реалії


Робота за кордоном: мрії та реалії
Українські зварювальники, що успішно працюють у Канаді вже півроку (компанія Siemens Laserworks м.Саскатун, пров.Саскачеван), працевлаштовані КМЦП.
Робота за кордоном: мрії та реалії
 
Чого прагне кожна людина? Шукати і знаходити, діяти і створювати, працювати і насолоджуватися, жити і бути потрібною. Одним словом, звичайної СТАБІЛЬНОСТІ. Так, аналізуючи економічну та політичну ситуацію в Україні, мабуть, майже в кожного виникало бажання поїхати за кордон у пошуках того, що сьогодні так важко відшукати у власній державі. Бажання земні й зрозумілі — людина погоджується працювати чесно і важко, але за достойну винагороду, щоб забезпечити собі гідні умови для існування й мати впевненість у майбутньому.
 
Але як бути впевненим  тому, що фірма або приватна особа, що пропонує послуги з оформлення документів для виїзду за кордон, працює чесно? Пощастило, якщо у вас є підтверджена інформація, що завдяки цій організації, наприклад, ваші знайомі успішно працевлаштовані, або ж навпаки — відгуки про фірму негативні і вам про це відомо. Але якщо ви випадково побачили цікаву пропозицію (майже всі вони складені однаково): робота для всіх, без вікових обмежень, заробітна платна — тисячі «у.о.» на місяць, швидке оформлення документів і т.д., — все, що хоче чути людина, то не факт, що потім все буде так, як написано. Тож зверніть увагу на наступну інформацію:
По-перше, не погоджуйтесь на пропозицію виїзду на роботу за туристичними, гостьовими, студентськими візами. Ці типи віз не дають права на роботу, і в країні прибуття існує реальна загроза відчувати себе людиною третього ґатунку, виконуючи важку роботу за копійки, мати проблеми з контролюючими органами країни, бути депортованим і втратити всі шанси на виїзд за кордон у майбутньому.
По-друге, поцікавтесь у Міністерстві праці та соціальної політики або у місцевому центрі зайнятості, чи є у фірми позитивний досвід працевлаштування за кордоном.
Підписання трудового договору є обов`язковим, він повинен бути написаний зрозумілою для вас мовою, містити повну інформацію про умови оплати та роботи. Остерігайтесь пропозицій, в яких вам пропонують роботу, яка не вимагає жодної кваліфікації в таких країнах, як США, Канада, Великобританія, та й в інших розвинених країнах - дозвіл на таку роботу і робочу візу вам не дадуть.
У фірми обов’язково повинна мати ліцензію на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном, яку надає Міністерство праці та соціальної політики України.
В Україні одним із лідерів, що надає послуги по працевлаштуванню за кордоном є Київський молодіжний центр праці (КМЦП), який був створений за розпорядженням Представника Президента України у м. Києві № 443 від 12.04.1993 року. Центр праці знаходиться в підпорядкуванні Головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації. Основними напрямками діяльності Центру є працевлаштування молоді в Україні, професійна підготовка та перепідготовка незайнятої молоді, підтримка підприємницької ініціативи молоді, реалізація міжнародних проектів з працевлаштування та стажування за кордоном.
Молодіжний центр має ліцензію на посередництво у працевлаштуванні громадян України за кордоном (видану Міністерством праці та соціальної політики України, № 218059 серія АБ від 04.07.2005).
За роки діяльності Центру праці багато людей скористалися можливістю покращити добробут своїх родин та змінити життя на краще, легально працюючи за кордоном.
Переважна більшість роботодавців пред’являють наступні вимоги до кандидатів: вік від 22 до 45 років, освіта за спеціальністю, досвід роботи за обраною спеціальністю від 2-х років, підтверджений офіційно, гарний стан здоров’я, відсутність судимостей та депортацій.
Центр праці надає повний спектр послуг з легального працевлаштування за кордоном, а саме, оформлення виїзних документів, відкриття віз, проведення семінарів щодо країни працевлаштування, курси з вивчення іноземної мови, де увага приділяється спеціальній термінології, що необхідна для роботи. Центр праці також ретельно підбирає роботодавців, вивчаючи запропоновані умови оплати , роботи, проживання тощо. Існує можливість отримання кредиту для участі у програмах працевлаштування , завдяки чому вартість програм та поточних витрат можна повертати із зарплати протягом року. Співробітники Центру супроводжують групи кандидатів до місця роботи, допомагаючи їм в перші дні перебування за кордоном. Також Центр праці постійно підтримує зв’язок як з учасниками програм, які вже працюють за кордоном так і з роботодавцями, допомагаючи вирішувати дискусійні питання обох сторін.
 
Актуальними сьогодні є наступні вакансії:
Зварювальник: вік 21-45 років, різні види зварювання.
Водій-далекобійник: досвід роботи з виїздом у країни ЄС, бажаним є знання англійської мови.
Промисловий маляр: фарбування металоконструкцій, трубопроводів.
Механік: діагностика та ремонт с/г техніки, вантажних авто іноземного виробництва. Механіки з досвідом роботи на елеваторах.
Токар-оператор верстатів з ЧПУ: металообробка.
Столяр- будівельник: виробництво та встановлення віконних рам, дверей, зведення дерев’яних будинків.
Працівник м’ясокомбінату(Італія): обкачувальник , жилувальник, забійник.
Конюх – наїзник (Великобританія): вік 19-29 років, вага до 65 кг, зріст до 174см, бажання працювати з кіньми.
Медсестра (Італія) : до 35 років, диплом бакалавра обов’язково.
Водій автокрана, машиніст-кранівник (Італія): вік 25-40 років, стаж 3-5 років.
Країни працевлаштування: Великобританія, Італія. Надаємо консультації стосовно виїзду на постійне місце проживання кваліфікованих спеціалістів робітничих професій в Канаду. Розробляються програми співробітництва з роботодавцями з Норвегії та Іспанії.
 
Детальну інформацію про участь у програмах
Київського молодіжного центру праці можна отримати за телефонами:
(044) 234-21-40, (044) 234-11-95, (044) 234-05-45
Адреса головного офісу: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 78а. Тел.(044)2351077
Загальна інформація на сайті : www.youthcentre.kiev.ua
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту