pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Работу государственных служащих оценят

 Тех, кто наберет минимум оценок по показателям, будут перепроверять еще раз, чтобы добиться максимально справедливой оценки его работы

• докладніше

Австрія відкриває ринок праці для іноземців

 Понад 83% австрійських компаній мають скарги на нестачу фахівців, а 40% з них, вже заявили про зниження продажів товарів та послуг, що відбувається завдяки цьому браку.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Казка про красу


Казка про красу

Казка про красу
В одному з київських коледжів оселилася казка. Кого тільки не зустрінеш у звичайному, здавалося б, навчальному кабінеті! Розкішні дами часів Людовіка XIV, єгипетські жриці та срібнокосі мавки з Диканьки… Вмілі руки юних стилістів і візажистів, керовані сміливою фантазією й тонким смаком, творять справжні дива перевтілення.

«Академія мистецтва краси» — так називають цю «школу чаклунства». І недарма. За одинадцять років існування вона випустила сотні «фахівців із краси»: косметологів, перукарів-модельєрів, візажистів-стилістів. До речі, академія першою в Україні одержала від МОН ліцензію на підготовку візажистів і візажистів-стилістів. Більше того, кваліфікаційні характеристики цих спеціальностей, що ввійшли до Державного класифікатора професій, було розроблено саме у стінах академії.

Навчання у коледжі за спеціальністю «перукар-модельєр» триває 3 роки на базі 9-ти класів, 2 роки на базі 11-ти, «візажист-стиліст» — 2 роки на базі 11-ти класів. А для тих, хто бажає зекономити час та гроші, працюють професійні курси перукарської та візажної справи, косметології, манікюру та педикюру. Учням старших класів надаються 50% знижки. Випускникам коледжу видається диплом державного зразка, професійних курсів — свідоцтво.

Під керівництвом двадцяти талановитих і доброзичливих викладачів майстрині проходять складний, але захоплюючий шлях опанування професії: від звичайної укладки до справжніх «ікебан» із волосся, від повсякденного макіяжу до боді-арта. Практикуються і в імпровізованих майстернях на території закладу, і у престижних салонах краси, театральних, кіно- та фотостудіях, модельних агентствах. Крім того, слухають теоретичні, історико-культурологічні дисципліни, курси психології відносин, етикету, основ законодавства, опановують основи економічної теорії та бізнес-практикум.

Керівництво міських салонів краси добре знає рівень підготовки в Академії, тож не дивно, що всі випускники успішно працевлаштовуються. Багато хто вже на другому курсі коледжу поєднує навчання з роботою.

Для випускників «Академії мистецтва краси», які мріють про вищу освіту, у Київському інституті соціальних та культурних зв’язків розроблено спеціальні ступеневі програми, що надають можливість здобути кваліфікацію від молодшого спеціаліста до магістра.

 
Аліна БажалЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту