pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как определить, что вас мотивирует в работе

 Мотивация в жизни специалиста играет важную роль, ведь она является стимулом его действий. Правильно вмотивированный специалист может принести компании больших успехов и результатов, а также вырасти карьерно.

• докладніше

Что делать если вас понизили в должности?

 Перестановки внутри компании – весьма обычное движение внутри рабочего коллектива, которое может дать шанс любому сотруднику показать себя с лучшей стороны. Это хорошая мотивация для любого сотрудника работать больше лучше продуктивнее. Но как быть, если пертурбации на рабочем месте привели вас к понижению в должности? Что делать и как с этим справиться?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Казка про красу


Казка про красу

Казка про красу
В одному з київських коледжів оселилася казка. Кого тільки не зустрінеш у звичайному, здавалося б, навчальному кабінеті! Розкішні дами часів Людовіка XIV, єгипетські жриці та срібнокосі мавки з Диканьки… Вмілі руки юних стилістів і візажистів, керовані сміливою фантазією й тонким смаком, творять справжні дива перевтілення.

«Академія мистецтва краси» — так називають цю «школу чаклунства». І недарма. За одинадцять років існування вона випустила сотні «фахівців із краси»: косметологів, перукарів-модельєрів, візажистів-стилістів. До речі, академія першою в Україні одержала від МОН ліцензію на підготовку візажистів і візажистів-стилістів. Більше того, кваліфікаційні характеристики цих спеціальностей, що ввійшли до Державного класифікатора професій, було розроблено саме у стінах академії.

Навчання у коледжі за спеціальністю «перукар-модельєр» триває 3 роки на базі 9-ти класів, 2 роки на базі 11-ти, «візажист-стиліст» — 2 роки на базі 11-ти класів. А для тих, хто бажає зекономити час та гроші, працюють професійні курси перукарської та візажної справи, косметології, манікюру та педикюру. Учням старших класів надаються 50% знижки. Випускникам коледжу видається диплом державного зразка, професійних курсів — свідоцтво.

Під керівництвом двадцяти талановитих і доброзичливих викладачів майстрині проходять складний, але захоплюючий шлях опанування професії: від звичайної укладки до справжніх «ікебан» із волосся, від повсякденного макіяжу до боді-арта. Практикуються і в імпровізованих майстернях на території закладу, і у престижних салонах краси, театральних, кіно- та фотостудіях, модельних агентствах. Крім того, слухають теоретичні, історико-культурологічні дисципліни, курси психології відносин, етикету, основ законодавства, опановують основи економічної теорії та бізнес-практикум.

Керівництво міських салонів краси добре знає рівень підготовки в Академії, тож не дивно, що всі випускники успішно працевлаштовуються. Багато хто вже на другому курсі коледжу поєднує навчання з роботою.

Для випускників «Академії мистецтва краси», які мріють про вищу освіту, у Київському інституті соціальних та культурних зв’язків розроблено спеціальні ступеневі програми, що надають можливість здобути кваліфікацію від молодшого спеціаліста до магістра.

 
Аліна БажалЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту