pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Новогодний корпоратив на работе

Работодатель вдвойне заинтересован в проведении корпоратива, так как это возможность сплотить коллектив, объединить коллег под предлогом общей традиции, дать возможность каждому члену коллектива наладить дружеские отношения с коллегами. Кроме того, в подготовке к мероприятию сотрудникам часто приходится общаться, решать общественные вопросы, участвовать в организации празднования, что дает каждому работнику внести свой вклад не только в рабочее, но и общественное дело

• докладніше

Лето снижает уровень безработицы?

 Стоит уточнить, что каждый из зарегистрированных безработных получает помощь от государства в размере 2 426 грн в месяц.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Інститут майбутнього


Інститут майбутнього

Інститут майбутнього
Перший проректор Перова Вікторія Вікторівна
Близько 970 ВНЗ I-IV ступенів акредитації пропонують нині освітні послуги. Як не розгубитися? Як знайти саме той, де якнайповніше розкриються ваші здібності? Де опанувати сучасну професію, затребувану не лише в Україні, а й у світі?

Київський інститут соціальних і культурних зв’язків — модерний навчальний заклад, що мобільно реагує на запити сьогодення, вдумливо впроваджує новітні підходи та методики, не забуваючи і про кращі науково-педагогічні надбання минулого. Наш співрозмовник — перший проректор КІСКЗ Вікторія Вікторівна ПЕРОВА.

 

 

 

 


 

-
За якими напрямами та спеціальностями відбувається навчання у КІСКЗ?
-
Соціологія та соціальна робота, психологія, культурологія, менеджмент соціокультурної діяльності, туризм. У КІСКЗ можна отримати диплом бакалавра та спеціаліста, навчаючись на денному (для спеціаліста — 5 років) та заочному (6 років) факультетах.
Крім того, при інституті існує бізнес-коледж «Кар’єра», який готує молодших спеціалістів на базі 9-ти та 11-ти класів. Тут виховують майбутніх економістів, менеджерів у сфері туризму, дизайнерів інтер’єрів.


-
Розкажіть, будь ласка, про особливості навчання у ВНЗ.
-
Студенти вивчають кілька іноземних мов, розвивають комунікаційні навички, майбутні представники всіх без винятку спеціальностей опановують курс психологічних дисциплін. Багато уваги приділяється творчим семінарам, дискусіям, практичним заняттям, індивідуальному консультуванню. Постійно проводяться зустрічі з відомими людьми, екскурсії, творчі вечори, успішно працюють психологічний клуб і тренінг-центр.
Інститут підтримує обдаровану молодь.


-
А як у випускників КІСКЗ із працевлаштуванням?
-
В інституті функціонує Центр з практики та працевлаштування студентів, який допомагає у пошуках роботи усім бажаючим випускникам. Утім, необхідності у цьому майже немає. Більшість старшокурсників ефективно поєднує навчання з роботою.


 
Аліна БажалЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту