pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Чергове збільшення мінімальної зарплати в Україні

 З 1 січня 2021 року, розмір мінімальної заробітної плати має збільшитися на 1 000 (одну тисячу) гривень

• докладніше

Фейки про вакцинацію та дефіцит «робочих рук» – як це пов’язано?

     Опитування, проведені серед українців, свідчать про наступне – близько третини опитаних взагалі не планує вакцинуватися. А от обов’язкова вакцинація стане бар’єром для 41% працюючих українців. І це значна цифра, яка свідчить про те, що незабаром на ринку праці України може виникнути значний дефіцит «робочих рук».


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Знай собі ціну


ЗНАЙ СОБІ ЦІНУ



Сьогодні, напевно, дуже рідко можна зустріти людину, яка шукає собі роботу або заняття, щоб тільки відволіктися і не нудьгувати. Звичайно, робота має подобатися і приносити велику кількість позитивних емоцій. Але якщо говорити відверто, наскільки б нам не подобалося те, чим ми займаємося, завжди йдемо туди, де платитимуть значно більше («Я вартий більшого!»).
Знай собі ціну


Але для початку треба оцінити свій рівень, склавши професіограму, яка допоможе краще уявити те, що ви можете запропонувати. Для отримання детальнішого аналізу краще звернутися до фахівця. Перерахуйте все, що від вас може вимагатися, — освіта, зовнішність, знання мов, психологічні якості (вміння спілкуватися з людьми чи пунктуальність, мобільність чи стресостійкість), уміння водити машину, писати аналітичні огляди тощо. Склавши список, необхідно відзначити пункти, які ви з легкістю можете запропонувати. Є ще одна цінна характеристика, яку не завжди може запропонувати навіть найкращий кандидат — досвід.

Отже, пошук роботи, співбесіда і... Ще один етап завершено, ви і ваш керівник готові потиснути один одному руки, але залишається питання, яке вимагає конкретної відповіді: «На яку зарплату ви розраховуєте?» Не панікуйте, спробуйте розглянути все поступово.

Суму, на яку ви претендуєте, не можна називати навмання. Інколи навіть $50 мають суттєве значення. Орієнтуйтеся на бюджет підприємства. Навіть, якщо ви талановиті, розумні і працьовиті, людина може «зламатися» через один маленький нюанс: у принципі на цей момент не має можливості або не вважається за потрібне достойно оплачувати таку роботу. А взагалі-то ваші послуги дуже потрібні, але зараз вони вважаються за розкіш. Так що можливо, керівництво шукає людину, яка є альтруїстом. А тут ви.

Відповідаючи на запитання: «На скільки ви розраховуєте?», у будь-якому випадку можна підвищити розмір винагородження, за яке плануєте працювати. Вас би не стали брати на роботу не отримавши від цього зиск. А ви, у свою чергу, продаєте свої знання і вміння, а не просите милостиню.

За всіма законами ринку, продавець виставляючи свій товар, обов’язково повинен дати йому реальну ціну. Інакше у покупця виникне сумнів щодо якості товару, який пропонують. Мінімальну зарплату краще назвати ту, яка є середньою для вашої кваліфікації.

Ознайомтеся з обов’язками та обсягами своєї роботи, за яку отримуватимете гроші. А у разі надходження доручень, що не входять до ваших обов’язків — не відмовляйтеся, спробуйте їх виконати. Якщо все вийде успішно, обов’язково підкресліть цю свою заслугу у звіті, розкажіть, які додаткові знання та навички вам знадобилися, аби досягти високих результатів. Усі мають знати, що ви хороший, знаючий і надійний працівник. Коли таких заслуг назбирається багато, можна сміливо йти до керівництва і просити надбавку до зарплати.

Не зайвим буде заздалегідь дізнатися, можливо, у колективі прийнято працювати понаднормово, включаючи додаткові обов’язки до основних, і це вважається за норму.

Не менш важливо знати не тільки свої обов’язки, а й пільги. Будь-яке підприємство чи компанія дають своїм співробітникам різноманітні бонуси: безкоштовні обіди, оплачуваний проїзд або бензин для особистого автомобіля, раз на тиждень — заняття у спортзалі, пільгові путівки під час відпустки. Звичайно, можна заощадити гроші свого підприємства і не користуватися нічим. Але будьте певні, вам ніхто не подякує. Завжди треба цінувати себе і свою роботу. І ще одна порада: не розмінюйтеся на дрібниці!

 
Софія ЖУРАВСЬКА











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту