pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Стоит ли устраиваться на работу в компанию «Макси Маркетинг»?

 В первый день с документов сняли ксерокопии, а потом произошло знакомство с коллективом. Одна девушка, которая сидит рядом со мной, мне все показывала и всегда отвечала на все вопросы, хотя, я понимаю, что порой сильно надоедала. Коллеги оказались приветливыми и открытыми — с ними легко общаться!

• докладніше

Знание иностранного на работе

Говоря о необходимости знания иностранного языка, нет никого, кто бы мог ответить, что учить языки неполезно. Даже наоборот, большинство ответят, что знание иностранных языков не только даст возможность развивать свой интеллект, но и также поможет в трудовой деятельности, ведь это открывает новые возможности и перспективы. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Рука допомоги трудовим мігрантам


Рука допомоги трудовим мігрантам


Усе частіше матеріальні нестатки та економічні негаразди штовхають українців на пошук кращої долі — наприклад, на заробітки за кордон, поповнивши мільйонні ряди трудових мігрантів з нашої країни. На жаль, більшість із них знаходяться на чужині на нелегальному становищі і належать до найбільш незахищених верств населення. Та можливість виправити цю ситуацію вже з’явилася...
Рука допомоги трудовим мігрантам


Саме для представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав і законних інтересів громадян, які бажають працювати чи вже працюють за кордоном, рік тому (17 грудня) створено громадську організацію — Українську професійну спілку працюючих за кордоном (TUA). Пізніше для реалізації її завдань були створені ТОВ «Укр-закордонпраця», ТОВ «Інформаційно-аналітичний центр».

Сьогодні переваги членства у профспілці вже оцінили понад сотні наших співвітчизників, вимушених працювати за межами Батьківщини. А це не лише правовий захист, а й допомога у кредитуванні. Докладніше про ці можливості розповідає генеральний директор Інформаційно-аналітичного центру Іван Буткевич.

ВАШ ОБЕРІГ НА ЧУЖИНІ

— Заробітчани часто працюють на свій острах і ризик, адже роботодавець може порушити умови домовленості та, приміром, зменшити розмір зарплатні. Перешкодою цьому стають галузеві профспілки, з якими в нас налагоджені зв’язки та підписані міжнародні угоди щодо захисту прав трудових мігрантів.
Як же отримати таке заступництво? Для цього необхідно стати членом Української професійної спілки працюючих за кордоном, завітавши до одного з її представництв, які є у кожній області. Вступний внесок складає п’ятдесят гривень. Надалі плата становить лише десять гривень на місяць або п’ять у. о. за умови виїзду за кордон.

ЇЗДИМО СВІТОМ У КРЕДИТ

— Суттєвою перевагою для членів профспілки — можливість отримати кредит на виїзд за кордон. Адже часто людина хоче поїхати на заробітки, але не має на це достатньо грошей. Кредитування членів спілки здійснює «ПриватБанк» з нарахуванням 1,1% на місяць. Сума кредиту заноситься на єдину пластикову картку, яка дає можливість мігранту сплачувати членські внески і здійснювати фінансові операції на території будь-якої держави світу.
Розмір кредитування встановлюється, враховуючи оплату посередницьких послуг з працевлаштування, проїзду до країни-місця роботи та місячного проживання до отримання першої зарплатні. Якщо заробітчанин — єдиний годувальник своєї сім’ї, то кошти на її утримання також при бажанні можуть бути внесені в цю суму. До речі, для членів родини безкоштовно оформляються додаткові пластикові картки, які дозволяють здійснювати зручний переказ грошей.


Як бачимо, переваги членства в Українській професійній спілці очевидні. То ж, чи варто ризикувати, виїжджаючи за кордон? Краще звернутися до представництва TUA і забути про заробітчанські проблеми.

 
Юлія ДАНКОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту