pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Инновации, необходимые современному управлению человеческими ресурсами

 К этим умным изобретениям, необходимо прикладывать не менее умные человеческие головы, умеющие и понимающие, как работать с человеческими ресурсами в условиях современного, быстро изменяющегося мира.

• докладніше

Помилки, які призводять до вигорання

 Давайте розглянемо типові помилки, які можуть призвести до того, що ви охолонете навіть до улюбленої роботи.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Рука допомоги трудовим мігрантам


Рука допомоги трудовим мігрантам


Усе частіше матеріальні нестатки та економічні негаразди штовхають українців на пошук кращої долі — наприклад, на заробітки за кордон, поповнивши мільйонні ряди трудових мігрантів з нашої країни. На жаль, більшість із них знаходяться на чужині на нелегальному становищі і належать до найбільш незахищених верств населення. Та можливість виправити цю ситуацію вже з’явилася...
Рука допомоги трудовим мігрантам


Саме для представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав і законних інтересів громадян, які бажають працювати чи вже працюють за кордоном, рік тому (17 грудня) створено громадську організацію — Українську професійну спілку працюючих за кордоном (TUA). Пізніше для реалізації її завдань були створені ТОВ «Укр-закордонпраця», ТОВ «Інформаційно-аналітичний центр».

Сьогодні переваги членства у профспілці вже оцінили понад сотні наших співвітчизників, вимушених працювати за межами Батьківщини. А це не лише правовий захист, а й допомога у кредитуванні. Докладніше про ці можливості розповідає генеральний директор Інформаційно-аналітичного центру Іван Буткевич.

ВАШ ОБЕРІГ НА ЧУЖИНІ

— Заробітчани часто працюють на свій острах і ризик, адже роботодавець може порушити умови домовленості та, приміром, зменшити розмір зарплатні. Перешкодою цьому стають галузеві профспілки, з якими в нас налагоджені зв’язки та підписані міжнародні угоди щодо захисту прав трудових мігрантів.
Як же отримати таке заступництво? Для цього необхідно стати членом Української професійної спілки працюючих за кордоном, завітавши до одного з її представництв, які є у кожній області. Вступний внесок складає п’ятдесят гривень. Надалі плата становить лише десять гривень на місяць або п’ять у. о. за умови виїзду за кордон.

ЇЗДИМО СВІТОМ У КРЕДИТ

— Суттєвою перевагою для членів профспілки — можливість отримати кредит на виїзд за кордон. Адже часто людина хоче поїхати на заробітки, але не має на це достатньо грошей. Кредитування членів спілки здійснює «ПриватБанк» з нарахуванням 1,1% на місяць. Сума кредиту заноситься на єдину пластикову картку, яка дає можливість мігранту сплачувати членські внески і здійснювати фінансові операції на території будь-якої держави світу.
Розмір кредитування встановлюється, враховуючи оплату посередницьких послуг з працевлаштування, проїзду до країни-місця роботи та місячного проживання до отримання першої зарплатні. Якщо заробітчанин — єдиний годувальник своєї сім’ї, то кошти на її утримання також при бажанні можуть бути внесені в цю суму. До речі, для членів родини безкоштовно оформляються додаткові пластикові картки, які дозволяють здійснювати зручний переказ грошей.


Як бачимо, переваги членства в Українській професійній спілці очевидні. То ж, чи варто ризикувати, виїжджаючи за кордон? Краще звернутися до представництва TUA і забути про заробітчанські проблеми.

 
Юлія ДАНКОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту